مایکروسافت از چمدانی با طراحی ایکس باکس سری اس رونمایی کرد

5 مرداد 1400 - 21:59
ایکس باکس

آیا یخچالی که دارای طراحی ایکس باکس سری ایکس را بود را به یاد دارید؟ این طور که به نظر می‌رسد، واکنش بسیار خوب کاربران به این یخچال، سبب شده است تا مایکروسافت یک وسیله‌ی دیگر را نیز برای تبلیغ محصولات خود معرفی کند. این بار شاهد یک چمدان با طراحی ایکس باکس سری اس هستیم که کارآمد‌تر از آیتم قبلی مایکروسافت است.

این چمدان زیبا که طراحی آن حتی شامل هواکش مشکی رنگ و دایره‌ای ایکس باکس سری اس نیز می‌شود، محصول همکاری بین ایکس باکس استرالیا و یک شرکت نیوزیلندی به نام July است. مایکروسافت اخیراً تعدادی از این چمدان‌ها را برای تبلیغ و بازاریابی نسخه‌ی ایکس باکس Microsoft Flight Simulator به دست برخی افراد مشهور استرالیایی رسانده است.

البته علاوه بر این، مایکروسافت قصد دارد تا یکی از این چمدان‌ها را در یک رقابت توییتری به صورت رایگان به یک شخص خوش شانس هدیه دهد. در نظر داشته باشید که این قرعه‌کشی تنها برای کاربران استرالیا و نیوزیلند قابل دسترس خواهد بود. جالب است بدانید که این چمدان‌ها به همراه یک کنسول ایکس باکس سری اس و یک کنترل ارائه خواهند شد. البته نسخه‌ی ارسال شده برای افراد معروف، شامل گیمرتگ آن‌ها نیز می‌شود.

این اولین باری نیست که مایکروسافت یک وسیله‌ی تبلیغاتی را با طراحی کنسول‌های خود می‌سازد. اگر به خاطر داشته باشید، این شرکت سال گذشته تعدادی یخچال واقعی بزرگ با طراحی ایکس باکس سری ایکس را ساخت و به برخی افراد مشهور مثل Snoop Dogg و iJustine هدیه داد. مدتی بعد، مایکروسافت با همکاری Dwayne ‘The Rock’ Johnson، تعدادی یخچال واقعی کوچک را برای افراد مشهور فرستاد تا برند جدید نوشیدنی انرژی‌زای این بازیگر را تبلیغ کند.

با این حال، برخلاف این یخچال‌ها که قرار است در فصل تعطیلات امسال برای فروش در دسترس قرار بگیرند، متاسفانه چمدان‌های جدید ایکس باکس به صورت عمومی عرضه نخواهند شد. البته لازم به ذکر است که مایکروسافت در ابتدا قصد نداشت تا یخچال‌ها را به بازار عرضه کند، اما این شرکت در نهایت تصمیم خود را تغییر داد. به همین خاطر، احتمال دارد که در آینده شاهد عرضه‌ی عمومی این چمدان‌ها نیز باشیم.

Mehran.BaPlayStation Studios PS5DARKSIRENRAREHasan0930MahyarMsmP.morganX.gamer
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید