شایعه: پروژه‌ای تلویزیونی از سری Dragon Age توسط نتفلیکس در دست ساخت قرار دارد

5 مرداد 1400 - 16:41
بازی Dragon Age

اینطور که به نظر می‌رسد، بر طبق برخی شایعات منتشر شده، احتمالا نتفلیکس در حال ساخت یا آماده شدن برای ساخت یک پروژه‌ی تلویزیونی جدید از سری بازی‌های Dragon Age می‌باشد. البته هنوز این مورد تایید نشده است.

همانطور که می‌دانید، ساخت سریال و یا فیلم‌های سینمایی از روی بازی‌های بزرگ و موفق همیشه وجود داشته است. با این حال، بسیاری از این پروژه‌های اقتباسی از روی بازی‌های مشهور هیچ گاه نتوانستند تا به آن موفقیتی که در نظر داشتند برسند و اکثرا در سطح یک اثر ضعیف یا معمولی باقی ماندند. حال، اخیرا بر طبق شایعاتی به نظر می‌رسد که مجموعه‌ی Dragon Age نیز قرار است تا به صنعت سینما بپیوندند و اقتباس‌هایی از آن ساخته شوند.

اینطور که به نظر می‌رسد، نتفلیکس (Netflix) ممکن است در حال آماده سازی برای تولید یک نمایش تلویزیونی از سری Dragon Age باشد. البته این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، اما اینطور که شایعات می‌گویند، این اثر احتمالی هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد.

همانطور که می‌دانید، این چند هفته‌ی اخیر اتفاقات جالبی برای نتفلیکس و صنعت بازی‌سازی افتاده است. اول از همه، اخیرا نتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد تا به صنعت بازی‌سازی ورود کند و در همین راستا می‌خواهد تا بازی‌هایی را به صورت اختصاصی توسعه دهد. امروز نیز شاهد انتشار شایعات و گزارش‌هایی هستیم از اینکه احتمالا یک اثر اقتباسی تلویزیونی از سری Dragon Age توسط نتفلیکس در دست ساخت قرار دارد و در مراحل اولیه‌ی توسعه به سر می‌برد.

بازی Dragon Age

البته هنوز جزئیاتی از این اقتباس تلویزیونی منتشر نشده است، اما با این همه از آنجایی که منبع این شایعه نسبتا معتبر است، پس می‌توان احتمال ساخته شدن این اقتباس تلویزیونی را بالا دانست. علاوه بر این، طرفداران از الان شروع به بیان درخواست‌های خود از این اقتباس احتمالی کرده‌اند و بسیاری از بازی‌بازان در فضای مجازی اعلام کرده‌اند که علاقه دارند تا یک اقتباس انیمیشینی از این سری ساخته شود و دوست ندارند تا یک سریال لایو-اکشن از این مجموعه ساخته شود.

همانطور که می‌دانید، نتفلیکس اخیرا از روی بازی‌های متعددی دست به ساخت اقتباس‌های تلویزیونی زده است. برای مثال اخیرا از سریال تلویزیونی The Witcher و فصل دوم آن رونمایی شد که از برگ‌های برنده‌ی نتفلیکس در زمینه‌ی اقتباس آثار تلویزیونی از روی بازی‌ها به حساب می‌رود. همچنین با در نظر گرفتن اینکه نتفلیکس با ساخت اثر انیمه‌ای از بازی Castlevania توانست تا یک اثر اقتباسی بسیار موفق را به وجود آورد، می‌توان گفت که بهترین کار ممکن، ساخت یک اثر انیمه‌ای دیگر از سری Dragon Age توسط نتفلیکس می‌باشد.

لازم به ذکر است که انیمه‌ی Castlevania توانست تا بسیار موفق ظاهر شود و نتفلیکس ثابت کرد که پتانسیل ساخت عناوین بسیار خوب را در زمینه‌ی آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی دارد. بنابراین ساخا یک انیمه‌ی دیگر از روی سری Dragon Age چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان کمپانی نتفلیکس چه برنامه‌هایی برای این سری در نظر دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع

Mehran.Ba
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید