سازنده PUBG بر روی اثری فانتزی شبیه به Witcher کار میکند

5 مرداد 1400 - 13:16
Witcher

گزارش شده است که سازنده‌ی بازی PlayerUnknown’s Battleground در حال کار بر روی یک عنوان جدید و فانتزی با نام موقت «ویچر کره‌ای» (Korean Witcher) است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دیتاماینر بازی PlayerUnknown’s Battleground به نام PlayerIGN، در یک کنفرانس مطبوعاتی که در روز یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ (۲۵ ژوئیه ۲۰۲۱) برگزار شد، این موضوع که کمپانی کرفتان (Krafton) در حال کار بر روی یک بازی الهام گرفته از رمانی فانتزی است، تایید گردید.

طبق گزارش وبسایت پی‌سی‌گیمز‌اِن (PCGamesN)، PlayerIGN خبر داد که این بازی قرار است در سبک فانتزی بوده و از رمان The Bird Who Drinks Tears الهام بگیرد. علاوه بر این موارد، سازندگان این عنوان قصد توسعه‌ی آن در قالب رسانه‌های دیگری از جمله فیلم‌ و کمیک استریپ را دارند.

PlayerIGN در توییت خود چندین تصویر از این کنفرانس خبری را منتشر کرد که در میان آن‌ها طراحی‌های مفهومی، نقشه‌ی دنیای بازی و عکسی از یک شخصیت که به گرالت (Geralt of Rivia) از بازی The Witcher 3: Wild Hunt شباهت دارد، دیده می‌شد.

از بازی جدید کرفتان، برگرفته از رمان The Bird That Drinks Tears، رونمایی شد.

همانطور که مجموعه‌ی The Witcher در شکل‌های متفاوتی از جمله فیلم و و کمیک ارائه شده بود، شرکت کرفتان قصد دارد تا با این عنوان نیز همین رویه را پیش گیرد. (طبق کنفرانس خبری کرفتان در روز یکشنبه ۲۵ ژوئیه)

Witcher

آخرین باری که این شرکت از یک عنوان برگرفته از رمان The Bird That Drinks Tears صحبت کرده بود، آن را یک بازی نقش آفرینی تک نفره و فانتزی خواند. کفتان این اثر را «witcher کره‌ای» می‌داند و تصمیم دارد تا موفقیت مجموعه‌ی The Witcher را به کمک یک رمان فانتزی کره‌ای تکرار کند.

در حال حاضر هنوز مشخص نیست که شرکت کرفتان در کدام مرحله از توسعه‌ی این بازی قرار داشته و معلوم نیست که این بازی بر روی بازار‌های غربی نیز منتشر شود. اخیرا سازنده‌ی Hypnospace Outlaw به علت شباهت‌های باندل تزئینی جدید PUBG به این بازی از کرفتان انتقاد کرد.

Witcher

همچنین استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) از محتویات جدید و رایگان برای The Witcher 3: Wild Hunt برگرفته از سریال The Witcher شبکه‌ نتفلیکس (Netflix) خبر داد. این محتویات امسال همراه با به روزرسان نسل جدید The Witcher 3: Wild Hunt منتشر خواهند شد.

P.morganامینPlaystation TMehran.BaRARE

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید