ماد گرافیکی جالبی برای بازی Mass Effect: Legendary Edition منتشر شد

5 مرداد 1400 - 10:22

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Mass Effect: Legendary Edition در دسترس قرار گرفت که کیفیت آن را تا حد زیادی بیشتر می‌کند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصاویری هم در خصوص این ماد عرضه شده است.

ALOT نام مادی است که اکنون برای Mass Effect: Legendary Edition به انتشار رسیده است. جالب است بدانید که این ماد در گذشته برای سه نسخه‌ی فرنچایز Mass Effect عرضه شده بود و استقبال هواداران را در بر داشت. اکنون دارندگان Mass Effect: Legendary Edition نیز این فرصت را دارند تا این ماد را بر روی عنوان خود اعمال نمایند.

در واقع یک به‌روزرسانی برای این ماد منتشر شد تا با نسخه‌ی جدید هم سازگاری داشته باشد. این ماد تا این لحظه توسط افراد زیادی دانلود شده است و اگر شما هم از طرفداران این اثر هستید، توصیه می‌کنیم آن را از دست ندهید. بدیهی است که ماد ALOT تنها بر روی رایانه‌های شخصی نصب می‌شود و برای دریافت آن هم می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

Mass Effect: Legendary Edition را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که چندی پیش بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و مورد استقبال علاقه‌مندان به این فرنچایز نیز قرار گرفت. در منوی این بازی سه نسخه از سری Mass Effect به چشم می‌خورد که تجربه‌ی هر یک می‌تواند خاطرات افراد زیادی را زنده کند. گفتنی است که دو شرکت بایوور (Bioware) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند. نقد و بررسی نسخه‌ی دوم این مجموعه به قلم مهدی رضایی را هم می‌توانید از این صفحه مطالعه نمایید.

همان‌ طور که در بالا هم گفته شد، امروز تصاویری از ماد ALOT در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل مشاهده خواهند بود.

P.morganMahyarMsmMehran.Ba

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید