سگا اعتراف میکند که در معرفی Sonic جدید کمی عجله کرده است

3 مرداد 1400 - 23:17
Sonic 2022

شرکت سگا (Sega) طی مصاحبه‌ای جدید اذعان کرده است که معرفی مبهم بازی جدیدی از سری Sonic the Hedgehog برای عرضه در سال ۲۰۲۲  “کمی زود” بود.

در ماه می، سگا اعلام کرد که در حال کار بر روی بازی جدید Sonic the Hedgehog برای عرضه در سال ۲۰۲۲ است. هیچ جزئیاتی درباره این عنوان جدید وجود ندارد و تاکنون تنها یک تیزر تبلیغاتی از این بازی موجود است که Sonic را در حال دویدن نشان می‌دهد، درواقع هیچ چیز جالب توجه دیگری غیر از یک نماد نامفهوم در انتهای این تریلر مشخص نیست.

طی مصاحبه ای با Nintendo Enthusiast، تاکاشی ایزوکا (Takashi Iizuka)، رهبر Sonic Team، اظهار کرد که این شرکت می‌خواست جزئیاتی را در مورد بازی در معرض دید عموم قرار دهد، اما اعتراف می کند که این جزئیات بسیار ناچیز بودند. او ادامه داد:

ما از زمان عنوان Sonic Force، هنوز یک بازی اکشن کاملاً جدید را برای سری Sonic اعلام نکرده‌ایم و این باعث نگرانی طرفداران شده است. اگرچه کمی زود بود، اما من می‌خواستم حداقل به مناسبت سی امین سالگرد Sonic، اعلام کنم که عنوان کاملاً جدیدی از این مجموعه در دست ساخت است.

او درباره‌ی نماد مرموز موجود در تریلر گفت:

این چیزی نمادین است که در بازی ظاهر می‌شود، اما معنی آن هنوز یک راز است. با این حال، من می‌گویم که چیزی نیست که از طریق اطلاعات موجود بتوان فهمید. ما در نهایت جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت، بنابراین لطفاً کمی بیشتر صبر کنید.

سگا

نماد مرموزی که در انتهای تریلر معرفی Sonic جدید نمایش داده شد

این بازی که هنوز نام آن به صورت رسمی اعلام نشده است، در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را در این نشانی مشاهده کنید.

P.morganA²S²pideyامینMahyarMsmPlaystation x Discord
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید