امریکن مک‌گی مشتاق ساخت یک بازی دیگر از سری Alice است

1 مرداد 1400 - 19:32

پس از معرفی عنوان Dead Space Remake و با انتشار پستی در بستر شبکه‌ی توییتر، امریکن مک‌گی (American McGee)، اظهار داشت که پس از حذف این آی‌پی از گزینه‌های دارای پتانسیل احیا شدن، احتمال بازگشت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به سری Alice از هر وقت دیگری بیش‌تر شده است.

در حالی که من (و طرفداران سری Alice) دوست داشتیم پروژه‌ی ژانر وحشت بعدی الکترونیک آرتس، یک بازی Alice جدید باشد، این موضوع (منظور معرفی و عرضه‌ی بازی Dead Space Remake است) حداقل می‌تواند ما را در این صف جلو ببرد.

روزی در آینده مدیران الکترونیک آرتس فریاد می‌زنند ‘ما محصولات بیشتری نیاز داریم’. شخصی پاسخی می‌دهد “?Alice”. و ما (برای آن روز) آماده خواهیم بود.

امریکن مک‌گی فعالیت حرفه‌ای خود را در استودیوی اید سافت‌وار (id Software) آغاز کرد. جایی که طراحی مراحل عناوین بزرگی از سری Doom و Quake را بر عهده داشت. وی پس از ترک این استودیو، به الکترونیک آرتس پیوست تا کارگردان تولید عنوان Alice باشد: ساخته‌ای با تم تاریک و مملو از خشونت. این سری، از رمان‌های ماجراجویی‌های آلیس در سرزمین عجایب که در سال ۲۰۰۰ میلادی منتشر شده‌اند، برگرفته شده است.

در ساخته‌ی آقای مک‌گی، آلیس خانواده‌ی خود را در یک آتش‌سوزی خانگی از دست می‌دهد. پنج سال بعد، زمانی که در یک کلینیک روانشناسی به حالت اغما و بیهوشی فرو رفته است، آلیس به سرزمین عجایب – که توسط ذهن او به شکلی بد و فراواقعی در امده است – بازمی‌گردد.

در دنباله‌ی این سری که با نام Alice: Madness Returns و در سال ۲۰۱۱ عرضه شد، خروج آلیس از کلینیک روانشناسی و سکونت او در خانه‌ی یتیم‌های دارای مشکلات روانی را شاهد هستیم. او که همچنان از توهمات سرزمین عجایب رنج می‌برد، بار دیگر برای مقابله با یک نیروی شیطانی و فهمیدن گذشته خویش، وارد آن می‌شود.

طبق گفته‌های آقای مک‌گی، طرح کلی سومین ساخته‌ی این سری که Alice: Asylum عنوان گرفته و گذشته، حال و آینده‌ی آلیس را پوشش می‌دهد، تشکیل شده است. همچنین آقای مک‌گی به این نکته هم اشاره کرده که هدف ایشان، ایجاد یک برنامه‌ی تولید/طراحی برای این بازی، دریافت تاییدیه‌ی الکترونیک آرتس برای آن و سپس تامین منابع مالی لازم برای توسعه‌ی یک بازی جدید است.

P.morganامینagent33MahyarMsmMehran.BaRARE

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید