سرورهای بازی Tom Clancy’s Elite Squad در ماه اکتبر خاموش خواهند شد

1 مرداد 1400 - 16:32

آیا بازی موبایل Tom Clancy’s Elite Squad را به خاطر دارید؟ این عنوان نقش‌آفرینی که سال گذشته بر روی دستگاه‌های اندروید و IOS در دسترس قرار گرفت، در ماه اکتبر امسال برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد. توسعه‌دهندگان بازی اخیراً با انتشار یک پیام در توییتر، این خبر را با طرفداران Tom Clancy’s Elite Squad به اشتراک گذاشتند.

Tom Clancy’s Elite Squad یک بازی موبایل است که شامل شخصیت‌های متنوعی از دنیای Tom Clancy می‌شود. یوبی‌سافت (Ubisoft) اخیراً با انتشار یک پیام تایید کرده است که به‌روزرسانی اخیرTom Clancy’s Elite Squad، آخرین به‌روزرسانی آن است و سرور‌های این عنوان در تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۰ (۴ اکتبر ۲۰۲۱) خاموش خواهند شد؛ دقیقاً یک سال پس از عرضه‌ی بازی.

در ادامه می‌توانید پیام منتشر شده توسط توسعه‌دهندگان Tom Clancy’s Elite Squad را مشاهده کنید:

با ناراحتی باید اعلام کنیم که ما دیگر محتوای جدیدی را برای Tom Clancy’s Elite Squad منتشر نخواهیم کرد. به‌روزرسانی امروز، آخرین به‌روزرسانی بازی خواهد بود و در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۱، ما سرور‌ها را خاموش خواهیم کرد.

این تصمیم ساده‌ای نبود، اما پس از بررسی گزینه‌های مختلف با اعضای تیم، ما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که این بازی دیگر پایدار نیست. می‌خواهیم شما بدانید که ما تمام تلاش خود را کردیم؛ مخصوصاً با به‌روزرسانی‌های بزرگی مانند فصل دوم بازی. کار کردن با شما، بازی‌بازان پرشور، واقعاً یک تجربه‌ی ارزشمند برای ما بود.

ما خالصانه امیدواریم که شما نیز به اندازه‌ای که ما از ساخت بازی و تعامل با شما در شبکه‌های اجتماعی و دیسکورد لذت بردیم، از تجربه‌ی این عنوان لذت برده باشید. امیدواریم که تعدادی از شما در کنار ما باقی بمانید و پیش از خداحافظی، از رسیدن به سطح ۷۰ و آزاد کردن تمام سرباز‌ها لذت ببرید.

از تمام کسانی که بازی را تجربه کردند، سپاسگزاریم.

از طرف تمام اعضای تیم TCES

بازی Tom Clancy’s Elite Squad هم‌اکنون بر روی دستگاه‌های اندروید و IOS در دسترس قرار دارد.

P.morganSAMAN Ghost of SpartaA²S²pideyAHM.Gamer
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید