استودیوی ریسپاون در حال توسعه یک بازی ماجراجویی تک نفره است

1 مرداد 1400 - 11:14

به نظر می‌رسد که استودیوی ریسپاون (Respawn)، سازنده‌ی عناوین موفقی همچون Titanfall، Apex Legend و Star Wars Jedi: Fallen Order، به دنبال استخدام توسعه‌دهندگان جدید برای کار بر روی یک عنوان ماجراجویی تک‌نفره است.

محمد علوی (Mohammad Alavi)، کارگردان هنری استودیوی ریسپاون، طی یک توییت اظهار کرد که در حال کار بر روی “یک ماجراجویی کاملاً جدید تک‌نفره” است و لینک‌ آگهی‌های شغلی مربوط به طراحان بخش‌های فنی، مبارزات و مراحل را ارائه کرد.

شرح آگهی شغلی به چیز زیادی درمورد بازی اشاره نکرده است. به عنوان مثال، در لیست طراحان فنی بازی نوشته شده که پروژه‌ی جدید، مانند یک رویا برای هر طراح است، که ابتکار عمل زیادی را به لطف جهان منحصر به فردی که در آن وجود دارد، امکان پذیر می‌کند. به نظر می‌رسد که این پروژه هنوز در اوایل کار خود قرار دارد؛ زیرا در لیست آورده شده که این پروژه در مراحل اولیه است و طراحان از مالکیت ایده‌های خلاقانه‌ خود تا اتمام کار بازی برخوردار خواهند بود.

ریسپاون

آگهی شغلی که توسط محمد علوی منتشر شد

یک موضوعِ تقریباٌ گیج کننده نیز وجود دارد، این که آگهی‌های شغلی ذکر شده فقط در دسته‌ی توسعه‌ی عناوین تک نفره قرار دارند، که جدا از دسته‌ی توسعه‌ی بازی‌‌های جدید است. حتی برخی از آگهی‌های موجود در این دو دسته نیز یکسان است، به عنوان مثال هر دو پروژه به دنبال طراحان ارشد بخش مبارزات هستند، اما نقش‌ها تفاوت چشمگیری دارند؛ زیرا لیست قدیمی توسعه‌ی بازی‌های جدید دارای شرایط خاص همکاری و کارگردانی است، همچنین از موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) برای اجرای انیمیشن شخصیت‌ها، جلوه های ویژه و تنظیم سیستم استفاده می‌کند.

این بازی می‌تواند هرچیزی باشد، مثلا یک بازی تک نفره‌ی Apex Legends، یا یک Star Wars دیگر که شنیده می‌شود ریسپاون در حال کار بر روی یک بازی جدید از این سری است، که احتمال دارد دنباله‌ای برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باشد. همچنین احتمال ساخت عنوان Titanfall 3 که گفته می‌شود زمانی در حال توسعه بود، اما پس از موفقیت Apex Legends کنار گذاشته شد، وجود دارد.

همان‌طور که می‌دانید، شب گذشته طی رویداد EA Play Live از فصل جدید یکی از آثار محبوب استودیوی ریسپاون یعنی Apex Legends رونمایی شد. در صورت تمایل می‌توانید تریلر مربوط به آن را در این نشانی مشاهده کنید.

Max22Ahmad68DARKSIRENP.morganImmortal Spartanagent33Hossein_KingانسانMahyarMsmMehran.BaRARE

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید