دارندگان پلی‌استیشن ۵ شش ماه اشتراک رایگان اپل تی‌وی پلاس دریافت می‌کنند

31 تیر 1400 - 21:03
پلی‌استیشن ۵

سونی به تازگی از شراکت جدیدش با اپل پرده برداشته است. به این ترتیب تمام دارندگان پلی‌استیشن ۵ قادر خواهند بود تا شش ماه اشتراک رایگان سرویس اپل‌ تی‌وی پلاس را دریافت کنند.

شش ماه اشتراک رایگان سرویس استریمینگ اپل تی‌وی پلاس به دارندگان پلی‌استیشن ۵ اهدا شده است. این اشتراک تنها برای دارندگان پلی‌استیشن ۵ خواهد بود و خبری از آن برای بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ نیست. هم‌چنین برای دسترسی به آن علاوه بر حساب کاربری PSN، به Apple ID هم نیاز دارید. مشترکین کنونی اپل تی‌وی پلاس هم قادر به دریافت این شش ماه رایگان به علاوه‌ی اشتراک خود خواهند بود. تا جولای ۲۰۲۲ برای آغاز این اشتراک فرصت دارید. طبعا هر کنسول تنها یک بار قادر به دریافت این اشتراک خواهد بود.

این خبر مدتی پس از شایعات مبنی بر همکاری نتفلیکس و سونی برای یک سرویس استریمینگ بازی منتشر شده است. قطعا باید منتظر ورود سونی به بازار استریمینگ به صورت جدی‌تر هم بود. غول ژاپنی برنامه دارد تا بزرگ‌ترین آی‌پی‌های خود را به مدیوم‌های دیگر هم گسترش دهد. برای مثال فیلم‌های Ghost of Tsushima و Uncharted در حال حاضر در دست ساخت هستند. به علاوه سریال The Last of Us هم با همکاری HBO ساخته می‌شود.

P.morganMohsenj74farshadxTmtimeMahyarMsmAHM.GamerPLAYSTATION ON TOPMehran.BaRAREHasan0930
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید