از بسته الحاقی جدیدی برای بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 رونمایی شد

۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷

در گذشته شایعاتی در خصوص عرضه‌ی یک بسته الحاقی بزرگ برای بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به گوش می‌رسید. حال امروز استودیوی سی‌آی گیمز (CI Games) این اخبار را تایید کرد و ویدئوی هم از آن در دسترس قرار دارد.

بسته الحاقی تازه‌ی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 قرار است به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار گیرد. این بسته که Butcher`s Banquet نام دارد، بخش تازه‌ای را به منوی این بازی می‌آورد. بازی‌بازان در این بخش می‌توانند در یک بیابان وسیع حضور پیدا کرده و با دشمنان خود مبارزات هیجان‌انگیزی داشته باشند. همه چیز به این جا ختم نمی‌شود و باید شاهد چند سلاح جدید هم برای این اثر باشیم. فعلا به صورت دقیق از محتویات این بسته رونمایی نشده است و ظاهرا این اتفاق تا چند روز دیگر رخ خواهد داد.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 از سری آثار مهیج در ژانر تیراندازی است که آیتم‌ها و سلاح‌های گوناگونی در آن به چشم می‌خورد. نقشه‌ها و ماموریت‌های مختلفی هم در این عنوان وجود دارد که از تجربه‌ی آن‌ها پشیمان نخواهید شد. قابل ذکر است که سی‌آی گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن نیز تا چند وقت دیگر به دست دارندگان این کنسول خواهد رسید.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از Butcher`s Banquet عرضه شده است که در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود. ضمنا برای مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی به قلم مهدی ملکی می‌توانید وارد این صفحه شوید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

6
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید