بازی جدید EA با نام رمزی “Project C” برای پلی‌استیشن ۵ در فروشگاه آمازون لیست شد

۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
دردسر های همیشگی گیمرها

اخیراً بازی جدید شرکت الکترونیک آرتز با نام رمزی Project C در فروشگاه آمازون برای کنسول پلی‌استیشن ۵ لیست شد و به‌نظر می‌رسد که احتمالاً تا روز آتی اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.

هم‌اکنون، کمتر از یک روز دیگر به رویداد جدید شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) یعنی EA Play Live باقی مانده است و مطابق معمول، پیش از آغاز رویداد شاهد فاش شدن اطلاعاتی نامفهوم از محتویات احتمالی آن هستیم. در واقع، ساعاتی پیش یک بازی جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۵ با نام رمزی Project C که توسط این شرکت ساخته می‌شود، در فروشگاه آمازون کشور انگلستان لیست شد اما متاسفانه هیچ اطلاعات دیگری از این بازی مرموز در دسترس نیست. البته، پس از رویت این بازی در فروشگاه آمازون، گمانه‌زنی‌ها در شبکه‌های مجازی آغاز شد و با توجه به ادعای بسیاری از اینسایدرها مبنی بر عدم نمایش بازی Dead Space در رویداد پیش‌رو، همچنان بسیاری از بازی‌بازان حدس می‌زنند که Project C همان نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dead Space خواهد بود.

project cبه هر ترتیب، مدت زمان زیادی تا معرفی این بازی باقی نمانده است و احتمالاً امروز و در کنار معرفی حالت جدید و نقشه‌ی Valparaiso از بازی Battlefield: Bad Company 2 برای این بازی Battlefield 2042 و آغاز فصل بعدی بازی Apex Legends، شاهد رونمایی از عنوان Project C نیز خواهیم بود.

20
6
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید