از بسته‌ی الحاقی Ghost of Tsushima با نام Iki Island رونمایی شد

محمد حسین کریمی
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - 19:07

دو هفته پیش شرکت سونی از نسخه کارگردان بازی Ghost of Tsushima رونمایی کرد که شامل بازی اصلی به همراه تمامی محتویات اضافه‌ی قبلی و همچنین بهبود گرافیکی برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ می‌شود، اما حالا جزئیاتی از بسته‌ی الحاقی تمام عیار آن به اشتراک گذاشته شده است.

بسته‌ی الحاقی مذکور شخصیت اصلی بازی یعنی جین (Jin) را به یک منطقه‌ی کاملاََ تازه‌ به نام جزیره‌ی ایکی (Iki Island) خواهد برد که در آنجا ماجراجویی‌ها، شخصیت‌ها، ماموریت‌ها و محتویات جدیدی را تجربه می‌کند. ماجراجویی جین از جایی آغاز خواهد شد که متوجه می‌شود قبیله‌ای جدید از مغول‌ها فرمانروایی این جزیره را در دست گرفته‌اند. رهبر این قبیله زنی به نام Ankhsar Khatun است، شخصی که زیر دستانش او را “عقاب” صدا می‌کنند.

جین قبلاََ در جزیره‌‌ی ایکی زندگی کرده بود، اما حالا باید به آنجا بازگردد و با دشمنان تازه‌ای روبه‌رو شود. از طرفی وی با گذشته‌ی تاریک خود و قبلیه‌اش، ساکای (Sakai)، نیز مواجه خواهد شد. ساکر پانچ (Sucker Punch)، تیم سازنده‌ی بازی، برداشتی تقریباََ تخیلی از جزیره‌ی ایکی داشته‌اند، برداشتی که در تضاد با جزیره‌ی سوشیما قرار می‌گیرد. ما با منطقه‌ای بی‌قانون و وحشی رو‌به‌رو هستیم که خاطرات جنگ آن را در بر گرفته است. برای چندین دهه می‌شود که سامورایی‌ها بر این جزیره کنترل ندارند و دسته‌های خلافکار فرمانروایی بخش‌هایی از آن را در دست داشته‌اند.

داستان‌های در نظر گرفته شده برای ماموریت‌های این بسته‌ی الحاقی مملوء از لحظات اکشن و ماجراجویی خواهند بود. در مبارزه برای نجات جزیره‌ی ایکی، جین با دزدان دریایی، قاچاقچی‌ها و راهبه‌های دیوانه مقابله خواهد کرد. او برای شکست دشمنان جدید خود، باید از تمامی مهارت‌ها و قدرت خود استفاده کند.

بر اساس توضیحات رسمی وبلاگ پلی‌استیشن، تیم ساکر پانچ تلاش کرده است که داستان‌های شخصی و احساسی نیز در تار و پود بازی قرار دهد. داستان‌هایی که نفرت‌های قدیمی و بقاء در دوران جنگ را به تصویر خواهند کشید.

تصاویر منتشر شده از بسته‌ی الحاقی Iki Island را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut در تاریخ ۲۹ مرداد (۲۰ آگست) برای پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۶۰ دلار و برای پلی‌استیشن ۵ با قیمت ۷۰ دلار در دسترس قرار می‌گیرد. برای آپگرید نسخه‌ی اصلی به نسخه‌ی Director’s Cut بر روی پلی‌استیشن ۴ باید ۲۰ دلار بپردازید و اگر بخواهید مستقیماََ نسخه اصلی را به نسخه‌ی Director’s Cut کنسول پلی‌استیشن ۵ آپگرید کنید، هزینه‌ی شما ۳۰ دلار می‌شود. برای خواندن جزئیات بیشتر بر روی این لینک کلیلک کنید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید