Assassin’s Creed Infinity همچنان به ارائه‌ی محتوای داستانی با کیفیت پایند خواهد بود

۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲

شرکت یوبیسافت طی اعلامیه‌ای اذعان داشت که بازی Assassin’s Creed Infinity همچنان به DNA اصلی مجموعه‌ی خود یعنی ارائه‌ی محتوای داستانی با کیفیت پایبند خواهد بود.

در اوایل ماه جاری میلادی گزارش‌هایی مبنی بر ایجاد تحول در مجموعه‌ی محبوب Assassin’s Creed توسط شرکت یوبیسافت (Ubisoft) منتشر شد. بر این اساس، این شرکت فرانسوی قصد دارد تا به جای یک بازی تمام آفلاین داستانی، به ساخت عناوین سرویس محور برای این مجموعه بپردازد و رویکرد جدیدی در قبال پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه‌ی خود در پیش بگیرد. البته، این خبر چندان به مذاق طرفداران این مجموعه خوش نیامد و نگرانی‌هایی نسب به آینده‌ی این مجموعه شکل گرفت اما، شرکت یوبیسافت اخیراً اعلام کرد که با وجود اعمال تغییرات بنیادین در قبال مجموعه‌ی Assassin’s Creed، همچنان به ارائه‌ی محتوای داستانی با کیفیت توسط این مجموعه پایبند خواهد بود.

در واقع، آقای فردریک دوکه (Frédérick Duguet) مدیر مالی شرکت یوبیسافت طی تماس اخیر خود با نشریه‌ی VGC چنین اذعان داشت که Assassin’s Creed Infinity یک پروژه‌ی هیجان‌انگیز و بلندپروازانه خواهد بود و DNA اصلی این مجموعه یعنی ارائه‌ی تجربیات داستانی با کیفیت را در خود خواهد دید. وی افزود:

همان‌طور که از نام رمزی عنوان آینده‌ی این مجموعه یعنی Infinity پیداست، ما برنامه‌های مهیجی برای آینده‌ی Assassin’s Creed داریم که می‌توانند همزمان با ارائه‌ی تجربیات غنی داستانی به طور قابل توجه‌ای دامنه‌ی تجاری و گسترش بازی در طول زمان را به این بازی بیفزایند. این بازی در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و ما در زمان مشخص اطلاعات بیشتری از آن را منتشر خواهیم کرد.

از طرفی دیگر، آقای دوکه چنین ادعا می‌کند که برقراری این سیاست جدید در قبال نسخه‌ی بعدی این مجموعه باعث خواهد شد تا استودیوهای مختلف یوبیسافت بتوانند در پیشرفت و تکامل نسخه‌ی Infinity سهیم باشند و به یکدیگر کمک شایانی کنند.

ما عمیقاً معتقدیم که به جای پرش از یک بازی به بازی دیگر، این سیاست باعث خواهد شد که به یک بازی یکپارچه دست پیدا کنیم و وظیفه‌ی توسعه‌ی آن تنها بر دوش یک استودیو نباشد.

در هر صورت، به طور واضح Assassin’s Creed Infinity در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و طبق گزارش‌ها، این بازی حداقل تا سه سال آتی منتشر نخواهد شد.

20
25
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید