تریلر جدیدی از انیمیشن Mortal Kombat Legends: Battle of The Realms منتشر شد

29 تیر 1400 - 21:34

روز گذشته، کمپانی وارنر برادرز (Warner Bros) تریلر جدیدی را از انیمیشن Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms منتشر کرد.

در این تریلر تازه، اکثریت قریب به اتفاق قهرمانان و شخصیت‌های منفی‌ای را که به چشم طرفداران سری Mortal Kombat آشنا هستند، شاهد هستیم. مورد دیگری که اگر از علاقه‌مندان این سری چه در زمینه‌ی بازی‌های ویدئوی و چه در حوزه‌ی فیلم و سینما باشید برای شما آشنا خواهد بود، خون و خون‍ریزی‌های داخل این تریلر است.

فیلم انیمیشنی Mortal Kombat Legends: Battle of The Realms، در تاریخ ۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۳۱ آگوست ۲۰۲۱) و در قالب دیسک و محتوای دیجیتال عرضه خواهد شد. شما همراهان گرامی می‌توانید آخرین تریلر نمایش داده شده از این اثر را که روز گذشته منتشر شد، به صورت آنلاین مشاهده کرده و با کیفیت‌های مختلف دریافت نمایید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

در اخبار نسبتا مرتبط، مدتی قبل بود که استودیوی ندررلم (Nether Realm) با اعلام پایان پشتیبانی از عنوان پرطرفدار Mortal Kombat 11، تمرکز این استودیو بر روی پروژه‌ی بعدی‌اش را اطلاع داد. این استودیو در طی دو سال پس از عرضه‌ی بازی Mortal Kombat 11، پشتیبانی قدرتمندی را برای آن انجام داده بود؛ از جمله‌ی آن‌ها، می‌توان به عرضه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی، افزودن قهرمان‌های جدید و انتشار به‌روزرسان‌های داستانی اشاره کرد.

پس از اینکه استودیوی ندر رلم، توییت مربوط به پایان پشتیبانی از Mortal Kombat 11 را منتشر کرد، شایعاتی مبنی بر فروش این استودیو در فضای مجازی دست به دست شد. در واکنش به این موضوع، وانر برادرز بیانیه‌ای را در وب‌سایت TheGamer ارائه کرد تا فروش استودیوی مذکور را به صورت کامل تکذیب کند.

تا کنون جزئیاتی از ساخته‌ی بعدی استودیوی ندررلم در دسترس قرار نگرفته است. در حالی که برخی از طرفداران این استودیو، حدس می‌زنند پروژه‌ی بعدی آن Injustice 3 باشد، آگهی‌های شغلی اخیر استودیوی ندررلم از ساخت Mortal Kombat 12 حکایت می‌کنند.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید