بازی‌ های جدید سرویس Xbox Game Pass اعلام شدند

29 تیر 1400 - 19:29
ایکس‌ باکس گیم پس

امیدواریم که برای چند هفته‌ی آینده وقت آزاد داشته باشید؛ چراکه مایکروسافت به تازگی بازی‌های جدید Xbox Game Pass را معرفی کرده است. پس از انتظاری نسبتاً طولانی، بازی‌بازان ایکس‌باکس نیز به زودی با Microsoft Flight Simulator به آسمان سفر خواهند کرد. البته این بازی تنها یکی از ۱۲ عنوان در نظر گرفته شده است.

از امروز، کاربران دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS و رایانه‌های شخصی می‌توانند از طریق سرویس ابری ایکس‌باکس به تجربه‌ی بازی محبوب Battlefield V بپردازند. در این فاصله که طرفداران منتظر انتشار Battlefield 2042 و بازگشت به جنگ‌های مدرن هستند، حالا زمان خوبی برای تجربه‌ی جنگ جهانی دوم در عنوان Battlefield V است.

علاوه بر Battlefield V، کاربران ایکس‌باکس گیم‌پس هم‌اکنون از طریق کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری ایکس‌باکس می‌توانند خود را در دنیای خیره‌ کننده‌ی Cris Tales غوطه‌ور کنند. این عنوان که توسط یک استودیوی کلمبیایی ساخته شده، یک بازی در سبک JRPG است که تجربه‌ی جذابی را با داستان سفر در زمان خود به طرفداران این ژانر ارائه می‌دهد. در Cris Tales، شما باید از گذشته یاد بگیرید، در زمان حال عمل کرده و آینده را بازنویسی کنید.

تاریخ انتشار عناوین آینده‌ی Xbox Game Pass:

  • Atomicrops (کنسول‌، سرویس ابری و رایانه‌های شخصی): یک بازی اکشن روگ‌لایت که بازی‌بازان باید در آن به محافظت از آخرین زمین کشاورزی در یک دنیای پسا آخرالزمانی بپردازند. تاریخ عرضه (۳۱ تیر)
  • Raji: An Ancient Epic (کنسول‌، سرویس ابری و رایانه‌های شخصی): در نقش یک دختر به نام Raji قرار گرفته و از جهان انسان‌ها در برابر حملات موجودات شیطانی دفاع کنید (۳۱ تیر)
  • Last Stop (کنسول، سرویس ابری و رایانه‌های شخصی): این بازی که در روز عرضه بر روی گیم پس منتشر خواهد شد، یک عنوان ماجراجویی سوم شخص است که داستان سه شخصیت متفاوت را روایت می‌کند (۳۱ تیر)
  • Blinx: The Time Sweeper (سرویس ابری و کنسول): یک بازی اکشن سریع که با ارائه‌ی قابلیت کنترل جریان زمان، یک تجربه‌ی جذاب را ارائه می‌دهد. این عنوان به مناسبت ۲۰ سالگی ایکس‌باکس در دسترس قرار خواهد گرفت (۴ مرداد)
  • Crimson Skies: High Road to Revenge (سرویس ابری و کنسول): یک بازی اکشن هیجان انگیز با تمرکز بر روی نبرد‌های هوایی، تجربه‌ای مشابه فیلم‌های اکشن هالیوودی را ارائه می‌دهد (۴ مرداد)
  • Microsoft Flight Simulator (ایکس‌باکس سری ایکس و اس): این بازی مورد انتظار به زودی با تمام تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی خود راهی کنسول‌های نسل بعد ایکس‌باکس خواهد شد (۵ مرداد)
  • Lethal League Blaze (کنسول، سرویس ابری و رایانه‌های شخصی): یک بازی سریع و پرزرق و برق با شخصیت‌های منحصر به فرد که بازی‌بازان را به عضویت در گروه Lethal League و شرکت در مسابقات ممنوعه دعوت می‌کند (۷ مرداد)
  • Omno (کنسول، سرویس ابری، رایانه‌های شخصی): این بازی ماجراجویی که توسط یک نفر ساخته شده، یک تجربه‌ی تک‌نفره با محوریت معما‌ها، چالش‌ها و راز‌های مختلف است (۷ مرداد)
  • Project Wingman (رایانه‌های شخصی): خود را برای کنترل بیش از ۲۰ هواپیما، نبرد با دشمنان و فتح آسمان آماده کنید (۷ مرداد)
  • The Ascent (کنسول، سرویس ابری، رایانه‌های شخصی): این بازی یک عنوان تک‌نفره و Co-op در سبک شوتر نقش‌آفرینی است که در یک دنیای سایبرپانکی جریان دارد (۷ مرداد)

برای تجربه‌ی کدام بازی‌ها هیجان زده هستید؟

SoulKillerDARKSIRENP.morganSAMAN Ghost of SpartaPlayStation Studios PS5Immortal SpartanfarshadxHossein_KingKogamiMahyarMsmWild RageRyan BonesHasan0930......

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید