اولین تصاویر صحنه‌ی فیلمبرداری سریال The Last of Us

29 تیر 1400 - 16:39

به تازگی یکی از کاربران فضای مجازی موفق به ثبت فیلم و تصاویری از نواحی خیابانی فیلم‌برداری سریال The Last of Us شده است که می‌تواند تا حدودی انتظارات طرفداران از چگونگی بخش‌های آغازین این سریال را شکل دهد.

مدتی قبل بود که سرانجام فرآیند تولید سریال مورد انتظار The Last of Us به مرحله‌ی فیلم‌برداری رسید. حال پس از گذشت حدود دو هفته از اعلام آن خبر، به نظر می‌رسد یکی از کاربران فضای مجازی توییتر (Twitter) با نام کاربری necromonica1 موفق شده است تا اولین تصاویر غیر رسمی از صحنه‌ی فیلم‌برداری سریال The Last of Us را در کشور کانادا به ثبت برساند که شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

The Last of Us

همچنین ایشان موفق شده‌اند فیلم کوتاهی از خودروی پلیسی که در صحنه‌ی فیلم‌برداری حضور داشته است و احتمالاً در یکی از سکانس‌های آغازین پخش سریال The Last of Us شاهد آن خواهیم بود را به اشتراک بگذارند که شما می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p

اگرچه با توجه به صحنه‌های فیلم‌برداری، می‌توان این‌گونه برداشت کرد که سکانس‌های آغازین این سریال به حوادث پیش از شیوع بزرگ خواهد پرداخت، با این وجود همچنان این احتمال وجود دارد که جلوه‌های سنگین کامپیوتری در انتظار خیابان‌های در حال فیلم‌برداری باشد و نتیجه‌ی نهایی فاصله‌ی زیادی با توقعات برآمده از این تصاویر لو رفته داشته باشد.

سریال The Last of Us محصول شرکت سونی پیکچرز تلویژن (Sony Pictures Television) بوده و قرار است از شبکه‌ی HBO پخش شود. بنابر گزارشات غیر رسمی انتظار می‌رود این سریال تا پایان سال ۲۰۲۲ به مرحله‌ی پخش برسد. همچنین بودجه‌ی هر قسمت از این سریال بالای ۱۰ میلیون دلار برآورد می‌شود که در صورت صحت داشتن این موضوع و با توجه به ده قسمت بود فصل اول آن، با یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ صنعت فیلم و سریال روبرو خواهیم بود. همچنین مدتی قبل آقای دیمین پتی (Damian Petti)، رئیس اتحادیه‌ی بین المللی کارمندان صحنه‌ی تئاتر (IATSE) در شبکه‌ی خبری CTV News اعلام کرده‌اند که پروژه‌ی سریال The Last of Us احتمالاً عظیم‌ترین سکانس تیراندازی تاریخ کشور کانادا، برای یک محصول سرگرمی را به خود اختصاص خواهد داد.

با وجود تمامی این اخبار و گزارشات، نظر شما در خصوص سریال The Last of Us، یکی از بزرگترین محصولات سینمایی، تلویزیونی مرتبط با صنعت بازی‌های ویدئویی چیست؟ فکر می‌کنید در نهایت خواهیم توانست محصولی با کیفیت از صنعت بازی‌های ویدئویی را در جهان فیلم و سریال مشاهده کنیم؟

DARKSIRENP.morganSAMAN Ghost of Spartaمحسن رضوی فرPlayStation Studios PS5Mohsenj74M.MTlast of gandMahyarMsmDk-_-ManRARE
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید