ماد حالت زامبی برای بازی Fallout: New Vegas عرضه شد

محمد سعیدی
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - 09:46

امروز یک به‌روزرسانی برای یکی از مادهای مشهور بازی Fallout: New Vegas در دسترس قرار گرفت که به وسیله‌ی آن، شاهد تغییرات بزرگ و جذابی در این اثر هستیم. همچنین جزئیاتی از محتویات آن هم در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

اگر هنوز هم ار طرفداران بازی Fallout: New Vegas باشید، شاید بدانید که در دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی یک ماد جذاب و بزرگ برای این اثر منتشر شد. با این ماد، حالت جدیدی با نام زامبی در منوی این بازی نمایان می‌شد و بازی‌بازان می‌توانستند ساعت‌ها با آن سرگرم شوند. البته این ماد همچنان طرفداران خاص خودش را دارد، اما خوب است بدانید که نسخه‌ی تازه‌ای از آن به دستشان رسیده است که ویژگی‌های بیشتر و بهتری هم دارد.

نسخه‌ی جدید این ماد، نقشه‌ای به نام Sierra Madre را به بازی Fallout: New Vegas اضافه می‌کند. این نقشه از لحاظ وسعت وضعیت خوبی دارد و بازی‌بازان از همان ابتدا متوجه این موضوع خواهند شد. همچنین چند نوع زامبی و ۵ موسیقی جدید هم به این ماد تزریق شده است که نباید از نقش آن‌ها در بهتر شدن بازی غافل شد. این ماد سیستم جدیدی را برای مرگ و میرها، تیراندازی‌ها و انفجارها در نظر گرفته که با گذشته متفاوت است. ضمنا چند سلاح دیگر هم در آن به چشم می‌خورد که هر یک کارایی خود را دارد.

اگر از دوستداران چالش هستید، خبر خوبی برایتان داریم. عملکرد زامبی‌ها نسبت به نسخه‌ی اولیه بسیار بهتر شده است و آن‌ها این بار قادر هستند تا از پله‌های نردبان بالا بروند. بدون شک این قضیه کار شما را دشوار خواهد ساخت و باید خود را برای رقابتی جانانه آماده کنید. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود و برای دریافت آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

Fallout: New Vegas از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که ابتدا در سال ۲۰۱۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوب بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به این ژانرها را در پی داشت. پشتیبانی تیم سازنده همواره از این بازی خوب بوده است و چندین به‌روزرسانی و بسته الحاقی نیز به دست هواداران رسید. گفتنی است که دو شرکت آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) و بتسدا (Bethesda) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید