XDefiant؛ بازی جدید و رایگان یوبیسافت معرفی شد

XDefiant

امروز شرکت یوبیسافت‌ (Ubisoft) از عنوان جدید مجموعه بازی‌های واقع در جهان Tom Clancy به نام XDefiant معرفی کرد. این عنوان در سبک تیراندازی اول شخص چندنفره (۲ تیم ۶ نفره) بوده و شخصیت‌های آن از میان تمامی کاراکتر‌های حاضر در بازی‌های Tom Clancy انتخاب شده‌اند، ولی مهم‌ترین نکته درمورد این اثر، رایگان بودن آن است.

XDefiant توسط تیم و استودیو‌ی یوبیسافت سن فرانسیسکو (Ubisoft San Francisco) با مدیریت و رهبری مارک روبین (Mark Rubin) در دست ساخت بوده و آقای جیسون شرودر (Jason Shroeder) کارگردان ایده پرداز آن خواهد بود.

امروز با نشر تریلر رونمایی XDefiant، توانستیم به تعدادی از قابلیت‌های این بازی اول شخص پی ببریم. از جمله این موارد می‌توان به نقشه‌ها و مناطق متعددی که بازی‌بازان در آن‌ها به رقابت می‌پردازند، شخصیت‌های حاضر در بازی که کنترلشان را به دست خواهید گرفت و قدرت‌ها و توانایی های قابل استفاده در بازی اشاره کرد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که به چشممان خورد امکانات مربوط به شخصی سازی روش‌هایی بود که شما برای مبارزه با دشمن انتحاب می‌کنید؛ به این صورت که بازی‌بازان می‌توانند گروهی را از میان فرقه‌های این بازی که از دنیای Tom Clancy آورده شده‌اند انتخاب کنند.

XDefiant

از جمله‌ی این گروه‌ها دسته‌ی گرگ‌ها (Wolves) از بازی Ghost Recon، جوخه‌‌ی اکلون (Echelon) از بازی Splinter Cell، گروه رانده شدگان (Outcasts) مجددا از عنوان Ghost Recon و دسته‌ی پاکساز‌گران (Cleaners) از The Division هستند.

یوبیسافت قصد دارد تا علاوه بر گروه‌های ذکر شده، پس از انتشار XDefiant به افزودن دسته‌های جدید پرداخته و هر یک از این گروه‌ها از قدرت‌ها و توانایی‌های خاص خود برخوردار خواهند بود.

در کنار این فرقه‌ها، به بازی‌بازان اجازه داده می‌شود تا به شخصی سازی و انتخاب مجموعه‌ای از سلاح‌های اصلی و ثانویه و قطعات اضافی برای این سلاح‌ها بپردازند. نکته اینجاست که نه تنها اسلحه و تجهیزات مورد پسند شما توسط اعضای هر گروهی قابل استفاده است، بلکه شما می‌توانید حین مبارزه به تغییر آن‌ها در ناحیه‌ی ریسپان (Respawn) بپردازید.

علاوه بر موارد گفته‌ شده بازی XDefiant شامل انواع حالت‌های موجود در سبک بازی‌‌های چند نفره است. سبک Domination و Escort از جمله‌ی این حالت‌ها هستند.

XDefiant بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان، استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار دقیق این بازی هنوز مشخص نیست ولی شما هم‌اکنون می‌توانید برای تجربه‌ی نسخه‌ی بتای این بازی که در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۰ (۵ آگوست ۲۰۲۱) بر روی رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، ثبت نام کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

Max22DARKSIRENP.morganSAMAN Ghost of SpartaTzzzT23Emad-MartianPlaystation TBombsamlast of gandAlucard64Dk-_-ManMehran.Ba

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید