جدول فروش هفتگی بریتانیا؛ نینتندو با The Legend of Zelda به صدر بازگشت

۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴

جدیدترین جدول فروش هفتگی بازی‌های ویدیویی در بریتانیا منتشر شد و شاهد بازگشت عناوین انحصاری نینتندو به صدر آن هستیم. بر این اساس، بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD لقب پرفروش‌ترین بازی این هفته‌ی بریتانیا را به خود اختصاص داده است و در مجموع شش بازی از ده عنوان برتر این جدول به عناوین سوییچ اختصاص دارند.

همچنین، این بازی توانست تا به عنوان چهارمین عنوان از مجموعه‌ی The Legend of Zelda پس از Link’s Awakening در سال ۲۰۱۹ برای سوییچ، Wind Waker در سال ۲۰۰۳ برای GameCube و Ocarina of Time در سال ۱۹۹۸ برای N64 تبدیل شود که به صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین هفته‌ی بریتانیا دست پیدا می‌کنند. از طرفی دیگر، بازی Skyward Sword HD توانست تا رکورد فروش بازی Link’s Awakening در سال ۲۰۱۹ را حدود ۱٫۳ درصد افزایش دهد که در نوع خود و برای یک بازی ریمستر شده قابل توجه به شمار می‌آید.

همچنین، رتبه‌ی دوم این فهرست به عنوان F1 2021 اختصاص دارد که حتی با قرارگیری در رتبه‌ی دوم این فهرست حدود ۳۰ درصد نسبت به عملکرد سال گذشته‌ی خود فروش کمتری را تجربه کرده است. علاوه بر این، ۳۴ درصد آمار فروش این بازی به فروش نسخه‌های ایکس باکس و ۶۶ درصد به نسخه‌های پلی‌استیشن اختصاص دارد.

لازم به ذکر است که صدرنشین هفته‌ی گذشته‌ی این جدول یعنی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart با سقوط ۱۰ پله‌ای، این هفته در جایگاه دهم از این فهرست قرار دارد. از طرفی دیگر، بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin که هفته‌ی گذشته در جایگاه سوم قرار داشت نیز شرایط مشابهی تجربه کرد و این هفته با ۱۰ پله سقوط، به جایگاه سیزدهم رسیده است.

در پایان، می‌توانید فهرست کامل جدول هفتگی فروش بازی‌های ویدیویی در بریتانیا در هفته‌ی منتهی به تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۱ را مشاهده کنید:

عنوان بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD۱ورودی جدید
F1 2021۲ورودی جدید
FIFA 21۳۲
Mario Kart 8: Deluxe۴۵
Animal Crossing: New Horizons۵۶
Minecraft (Switch)۶۷
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury۷۱۱
Grand Theft Auto 5۸۹
Mario Golf: Super Rush۹۴
Ratchet & Clank: Rift Apart۱۰۱
17
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید