نسل جدید GTA Online و ارتقای ماشین‌های برگزیده

GTA Online

اخیرا کمپانی راکستار گیمز (Rockstar Games) در حساب توییتر خود، از محتوای انحصاری نسخه‌ی نسل جدید Grand Theft Auto 5 برای بخش GTA Online خبر داد. این محتویات شامل سیستم‌های تقویت کننده، مخصوص برخی از ماشین‌های برگزیده‌ی این بازی خواهد بود.

عنوان Grand Theft Auto 5 دارد به تولد هشت سالگی خود نزدیک می‌شود. این بازی در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفت منتشر شده و یک سال بعد بر روی کنسول‌های نسل هشتم در دسترس قرار گرفت، ولی این بدین معنا نیست که نسخه‌ی نسل نهم این اثر ارزش بازی کردن را ندارد.

کمپانی و استودیوی راکستار گیمز قبلاً قول پیشرفت‌ Grand Theft Auto 5 را در نحوه‌ی اجرا شدن آن داده و علاوه بر آن از پیشرفت کیفیت تصویر و ظاهر بازی خبر داده بود، اما هیچ گونه جزئیاتی پیرامون این موارد منتشر نکرد.

اگر شما نیز منتظر شنیدن اخبار جدید درمورد این بازی بوده‌اید، خبر خوب اینکه استودیو‌ی راکستار گیمز در توییت اخیر خود اطلاعات جدیدی از جزئیات گیم‌پلی GTA Online منتشر نمود:

هنگام عرضه‌ی بازی GTA Online بر روی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس در اواخر امسال، وسایل نقلیه‌ی برگزیده با سیستم‌های افزایش سرعت و دیگر آیتم‌ها قابل ارتقا خواهند بود.

متاسفانه این امکانات فقط برای کنسول‌های نسل نهم، یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس منتشر شده و دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این به روزرسانی را دریافت نخواهند کرد.

اگر هم جزو کسانی هستید که این بازی را بر روی کنسول‌های نسل ۷ تجربه کردید، باید بدانید که راکستار گیمز قصد دارد تا دسترسی کاربران به سرور‌های GTA Online در کنسول‌های نسل هفتم را به طور کامل قطع کند.

GTA Online

به‌ روزرسان جدید GTA Online: Los Santos Tuners گروه زیرزمینی ماشین سواری Los Santos Car Meet را به بازی اضافه خواهد کرد.

در هر صورت اطلاعاتی که تا کنون از نسخه‌ی نسل جدید Grand Theft Auto 5 منتشر شده به احتمال زیاد تنها بخش کوچکی از پیشرفت‌های این بازی را نشان می‌دهد. این عنوان به هنگام عرضه بر روی کنسول‌های نسل هشتم مواردی از جمله زاویه‌ی دید اول شخص، سیستم ضدپلگی (spatial anti-aliasing)، وضوح تصویر بالاتر و عمق دید پیشرفته‌تر را به بازی اضافه کرد.

Grand Theft Auto 5 در روز پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ (۱۱ نوامبر ۲۰۲۱) بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون به‌روزرسانی جدید GTA Online: Los Santos Tuners که روز جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ (۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱) در دسترس قرار خواهد گرفت، به این قسمت مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید