ساخت هر قسمت از فصل اول سریال The Last of Us بودجه‌ای میلیون دلاری دارد

همانطور که می‌دانید، شبکه‌ی HBO در حال حاضر ساخت یک سریال جدید از دنیای بازی The Last of Us را بر عهده دارد و اینطور که مشخص شده است، بودجه‌ی ساخت هر قسمت از فصل اول این سریال یک عدد چند میلیون دلاری می‌باشد. به نظر می‌رسد که سونی و ناتی داگ به شدت به این سریال امیدوارند و قصد دارند تا پروژه‌ای بی‌نظیر را به مخاطبان عرضه نمایند.

کار و توسعه‌ی سریال مورد انتظار The Last of Us همچنان ادامه دارد و ظاهرا کمپانی‌های سونی، HBO و پلی‌استیشن به شدت از کانادایی‌ها و محیط آنجا راضی هستند. همچنین اینطور که گفته شده است، ساخت این سریال باعث رشد و رونق کسب و کارهای محلی شده و رشد و رونق را به بسیاری از شغل‌های آسیب دیده بازگردانده است.

دامیان پتی (Damian Petti)، رئیس سازمان IATSE 212 در کلگری (انجمن هنرمندان و بازیگران حاضر در آلبرتای کانادا)، در مصاحبه‌ای با یک روزنامه نگار از رسانه‌ی CTV News، تأیید کرد که ساخت سریال The Last of Us بدون شک سخت‌ترین پروژه‌ی بوده که در طول زندگی‌اش با آن روبرو شده است.

سریال The Last of Us

وی در ادامه‌ی سخنانش گفت

ما در حال حاضر برای اطمینان از کیفیت ساخت این سریال تیمی متشکل از ۵ کارگردان برتر در زمینه‌ی طراحی هنری سریال‌ها و صدها تکنیسین مختلف و مستعد تشکیل داده‌ایم. همچنین احتمالا فیلمبرداری این سریال در آلبرتا در حدود ۱۲ ماه به طول خواهد کشید.

مهم‌ترین نکته در سخنان وی این است که فیلمبرداری این سریال در حدود ۱۲ ماه به طول خواهد کشید. همچنین وی تاکید زیادی بر این داشته است که پروژه‌ی ساخت سریال The Last of Us بزرگترین پروژه‌ی تلویزیونی – سینمایی کانادا بوده است.

متاسفانه نمی‌توانم جزئیات رسمی از بودجه و یا هزینه‌های ساخت این سریال را به شما بگویم، اما مطمئنم که این سریال از بزرگترین پروژه‌های سینمایی کانادا می‌باشد.

اگرچه دامیان پتی بودجه‌ی ساخت هر قسمت از سریال را را فاش نکرد، اما وی به وضوح اشاره کرد که مبلغ لازم برای ساخت هر قسمت از این سریال به طور قابل توجهی از یک عدد هشت رقمی بیشتر است! بنابراین با توجه به تعداد قسمت‌های فصل اول این سریال می‌توان گفت که بدون شک HBO در حال ساخت یک پروژه‌ی چند میلیون دلاری دیگر است.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان این سریال اثر فوق‌ العاده‌ای از کار در خواهد آمد یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : wiredupreport

Sina_2081آرینDARKSIRENP.morganSAMAN Ghost of SpartaPlayStation Studios PS5Mohsenj74M2CianM.MTlast of gandAxel.7JavadMahyarMsmAHM.GamerPLAYSTATION ON TOPDk-_-ManMehran.BaHamid_Death Stranding
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید