ویدیو: آقای راوی ۱# | حماسه شوالیه آرتوریس و سیف از Dark Souls

۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰

همان‌طور که قول داده بودیم، با یک آیتم ویدیویی جدید بازگشته‌ایم؛ این سری آیتم جدید «آقای راوی» نام دارد و اولین قسمت آن به حماسه آرتوریس و سیف از Dark Souls می‌پردازد.

هفته‌ی گذشته در پست گپفا قول دادیم که آیتم‌های جدیدی در راه است و قصد داریم محتویات بیشتری را به شما مخاطبین همیشگی گیمفا ارائه دهیم. ابتدا شاهد بازگشت”بازی هفته” در قالبی منعطف‌تر به نام “گپفا” بودید، سپس موسیقی بازی‌ها را بازگرداندیم و حالا آیتم ویدیویی جدید “آقای راوی” را به شما معرفی می‌کنیم.

در این سری آیتم قصد داریم Lore بازی‌های بزرگ را مورد بررسی قرار دهیم و آن‌ها را بشکافیم. قصد ما این است که به داستان‌های جانبی و یا پیشینه‌هایی بپردازیم که در خط اصلی داستان وجود ندارند و یا اگر وجود دارند، به طور کامل به آن‌ها پرداخته نشده‌اند. نگران نباشید قرار نیست که تنها یک بازی خاص مطرح شود، مطمئناََ در آینده شاهد بازی‌های محبوب خود در این سری خواهید بود، اما ممکن است با درک عمیق‌تر داستان بازی‌های دیگر نیز به سمت آن‌ها جذب شوید، آثاری که ممکن است با آن‌ها ارتباط عمیقی برقرار نکرده باشید.

حماسه شوالیه آرتوریس و سیف

در بازی‌های ویدیویی شاهد قصه‌ها و شخصیت‌های به یادماندنی مختلفی هستیم، اما شاید حماسه آرتوریس و سیف از بازی Dark Souls 1 یکی متفاوت‌ترین‌‌ و تاثیرگذارترین‌ها باشد. هنر تیم فرام‌سافتور (From Software)، سازنده‌ی سری Dark Souls، این است که بدون هیچگونه دیالوگی ارتباط قدرتمندی میان مخاطب و شوالیه آرتوریس برقرار می‌کند. اندوه و غرور آرتوریس و گرگ دست‌ آموزش، سیف، به شکلی هنرمندانه بازی‌باز را درگیر خود می‌کند. در اولین قسمت از سری آیتم «آقای راوی» به حماسه آرتوریس و سیف خواهیم پرداخت.

دانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

 این ویدیو را از طریق کانال یوتیوب گیمفا مشاهده کنید.

نظر شما در مورد این آیتم جدید چیست؟ ترجیح می‌دهید در آینده به چه بازی‌هایی بپردازیم؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

امین

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید