اطلاعاتی از به‌روزرسانی Reloaded بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

22 تیر 1400 - 09:51

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War که در گذشته از انتشار فصل چهارم برای این عنوان خبر داده بود، امروز جزئیات جالبی از آن را به دست هواداران رساند.

بسیاری از طرفداران بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در انتظار فصل چهارم هستند؛ چرا که قرار است محتویات زیادی برای آن در دسترس قرار گیرد. البته مشابه این اتفاق برای نسخه‌ی Warzone هم رخ خواهد داد و باید شاهد فصل چهارم در آن باشیم. این فصل در قالب یک به‌روزرسانی بزرگ و با نام Reloaded در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۰ (۱۵ جولای ۲۰۲۱ میلادی) عرضه خواهد شد.

حال این سوال پیش می‌آید که در این به‌روزرسانی باید انتظار چه محتویاتی را داشته باشیم؟ سلاح‌ها، آیتم‌ها و موسیقی‌ها از جمله مهم‌ترین محتویات این فصل هستند؛ اگر چه محتوای مورد انتظار آن، چیز دیگری است. ظاهرا قرار است یک نقشه مربوط به زامبی‌ها با نام Mauer der Toten راهی این بازی شود باید دید که واکنش‌ها در مورد آن چگونه خواهد بود. چندی پیش هم یک ویدئو از این نقشه عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

شاید هواداران مدت‌ها در انتظار یک نقشه مرتبط با زامبی‌ها در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بودند و خوشبختانه این اتفاق اکنون در حال رخ دادن است. سلاح‌های جدید این اثر هم CRBR-S Wonder و LT53 Kazimir نام دارد. همچنین سازندگان آیتم‌هایی را برای مبارزات تدارک دیده‌اند که قطعا تجربه‌ی بازی با وجود آن‌ها جذاب‌تر از قبل خواهد شد.

حال به بحث اندازه‌ی این به‌روزرسانی بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌رسیم. این طور که به نظر می‌رسد، این به‌روزرسانی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ به ترتیب حجمی برابر با ۱۷٫۹ و ۱۴٫۵ گیگابایت خواهد داشت. این در حالی است که دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس و ایکس‌باگس وان برای دریافت آن باید حجم ۲۱٫۳ و ۱۱٫۴ گیگابایت را مصرف کنند. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم ۱۳ گیگابایت خواهد بود. این حجم‌ برای به‌روزرسانی مربوط به بازی Warzone تقریبا نصف موارد ذکر شده است.

Call of Duty: Black Ops Cold War از سری آثار جذاب در سبک تیراندازی به صورت اول‌شخص است که ابتدا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شد و اکنون هم محبوبیت بسیار زیادی دارد. بخش‌های گوناگونی در این بازی به چشم می‌خورد که نباید از آن‌ها به سادگی گذشت. قابل ذکر است که شرکت اکتیویژن (Activision) ناشر این عنوان بوده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید