ماد تازه ای برای بازی GTA San Andreas در دسترس قرار گرفت

21 تیر 1400 - 09:47

امروز ماد دیگری برای بازی GTA San Andreas عرضه شد تا کیفیت تکسچرهای آن تا حد زیادی بیشتر شود. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این ماد نیز منتشر شده است.

ماد تازه‌ی بازی GTA San Andreas توسط مادسازی به نام flyway888 در دسترس قرار گرفته است. وی سابقه‌ی بسیار خوبی در تولید مادهای گوناگون از فرنچایز GTA را در کارنامه دارد و حال باید دید که ماد جدیدش با چه استقبالی از سوی هواداران مواجه خواهد شد. این ماد کیفیت تمام تکسچرهای بازی را افزایش می‌دهد و بازی‌بازان می‌توانند از این لحاظ لذت ببرند. بنابراین در صورتی که هنوز هم این اثر فوق‌العاده را تجربه می‌کنید، این ماد را از دست ندهید. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود و برای دریافت آن هم می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز GTA در دسترس قرار گرفته که تقریبا همه‌ی آن‌ها هم استقبال خوب افراد را در بر داشته است. یکی از ماندگارترین و جذاب‌ترین نسخه‌های این سری GTA San Andreas نام دارد که هنوز هم بازی‌بازان بی‌شماری نسبت به تجربه‌ی آن اقدام می‌کنند. به همین دلیل است که مادسازان همچنان مادهایی را برای این بازی در دسترس قرار می‌دهند تا به اعمال تغییراتی در آن پرداخته باشند. چندی پیش هم ماد Spider Man برای این اثر در دسترس قرار گرفت که اطلاعات بیشتر به همراه تریلری از آن را می‌توانید از این صفحه مشاهده کنید.

همان‌طور که در بالا هم ذکر شد، امروز ویدئویی از ماد فوق عرضه شده است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود. به محض دریافت اخبار بیشتر در مورد مادهای بازی GTA San Andreas، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

Pirooz

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید