شایعه: بازسازی Bloodborne و کالکشن Uncharted در راه رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵

۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در انجمن‌های ریست‌اِرا (ResetEra) و ۴Chan، سونی امسال کالکشن Uncharted و بازسازی Bloodborne را به پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی خواهد آورد.

بر اساس این شایعه، در ماه شهریور یا مهر، کالکشن Uncharted برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و به صورت بازسازی شده برای پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار می‌گیرد. جزئیات بیشتری در این باره منتشر نشده است، اما اطلاعات بیشتری در مورد بازسازی Bloodborne در دست داریم.

بازسازی Bloodborne که با نام Bloodborne: Eternal Nocturne مطرح شده است، به طور کامل از دوال‌سنس (DualSense) پشتیبانی خواهد کرد و این پشتیبانی تنها به پلی‌استیشن ۵ محدود نیست، بلکه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز این قابلیت را خواهد داشت. نسخه‌ی پلی‌ستیشن ۵ بازی با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد، در حالی که شاهد نرخ فریم و رزولوشن محدود نشده در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هستیم. فرام‌سافتور (From Software) در مورد اضافه کردن چندین سلاح جدید فکر می‌کند، اما جدای از این مورد، خبری از محتویات جدید نخواهد بود. از طرفی استودیوی QLOC بر روی برخی ویژگی‌های تکنیکی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی کار می‌کند. پشتیبانی از FidelityFX و Super Resolution در برنامه وجود دارد.

کالکشن Uncharted: The Nathan Drake در ماه سپتامبر برای رایانه‌های شخصی پورت و برای پلی‌استیشن ۵ بازسازی می‌شود. این موضوع باعث شده است که Bloodborne: Eternal Nocturne سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ را هدف قرار دهد و حتی ممکن است تا اوایل ۲۰۲۲ با تاخیر مواجه شود.

موضوع بازسازی عنوان Bloodborne مدت‌ها می‌شود که مطرح شده است و از آن جایی که بازی اصلی از نظر فنی مشکلاتی دارد و شاهد افت فریم‌هایی هستیم، مطمئناََ بازسازی آن مورد استقبال قرار گیرد. با این وجود، تا به این لحظه هیچ منبع داخلی معتبری این خبر را تایید نکرده است و ما پیشنهاد می‌دهیم انتظارات خود را بالا نبرید.

مدتی پیش لنس مک‌دونالد (Lance McDonald) یک کدنویس مشهور در جامعه‌ی بازی‌بازان سولز، یک به‌روزرسانی غیر رسمی برای بازی منتشر کرد که نرخ فریم را به ۶۰ می‌رساند.

73
9

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید