ماد The Wilderness برای بازی Fallout 4 منتشر شد

19 تیر 1400 - 10:35

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Fallout 4 در دسترس قرار گرفت که جهان دیگری را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد. همچنین جزئیاتی در این خصوص منتشر شده است که بازی‌بازان نباید از دست بدهند.

ماد جدید بازی Fallout 4 با نام The Wilderness توسط مادسازی به نام El Ha در دسترس قرار گرفته و تا این لحظه با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه شده است. این ماد، جهان تازه‌ای در منوی آن ایجاد می‌کند که وسعت آن تقریبا به اندازه‌ی Nuka است. هواداران با نقشه‌ی Nuka در این اثر به خوبی آشنایی دارند.

همچنین با این ماد، بخش‌های ترسناکی به بازی اضافه می‌شود که بدون شک تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. گزینه‌های زیادی هم در اختیار هواداران قرار دارد که از آن‌ها باید به سلاح‌ها، آیتم‌ها و همچنین موسیقی‌های جدید اشاره داشت. پس در صورتی که از دوستداران بازی Fallout 4 هستید، این ماد را به هیچ وجه از دست ندهید.

The Wilderness حجمی برابر با ۱٫۱ گیگابایت دارد و هم‌اکنون از وب‌سایت‌هایی همچون Nexus mods قابل دریافت است. در این وب‌سایت می‌توانید جزئیات دیگری را هم از این ماد تماشا کنید و در نهایت برای دانلود آن اقدام نمایید. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود.

Fallout 4 عنوانی در ژانر نقش‌آفرینی است که ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد و واکنش نسبتا خوب افراد را هم در بر داشت. تیم سازنده از آن پس سعی کرد تا پشتیبانی خوبی از این بازی داشته باشد و به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی بپردازد. قابل ذکر است که استودیوی بتسدا (Bethesda) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌ است. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما همراهان همیشگی گیمفا خواهیم رساند.

Ali Hassan nejadP.morgan
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید