بر طبق یک نشان تجاری، به نظر می‌رسد بازی بعدی سری The Dark Pictures، عنوان The Devil in Me نام خواهد داشت

اینطور که به نظر می‌رسد، نام قسمت چهارم از مجموعه‌ی بازی‌های The Dark Pictures Anthology، توسعه یافته توسط استودیوی سوپرمسیو (Supermassive)، احتمالا The Devil in Me خواهد بود که توسط یک نشان تجاری ثبت شده مشخص شده است.

سری بازی‌های ترسناک The Dark Pictures Anthology که توسط کمپانی باندای‌ نامکو (Bandai Namco) و استودیوی سوپر مسیو گیمز (Supermassive Games) توسعه داده شده‌اند، از عناوین به شدت ترسناک و تعاملی بسیار جالب توجه هستند که به خوبی با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کنند و به لحاظ فروش نیز توانسته‌اند تا موفق ظاهر شوند. همچنین این مجموعه به شکلی سینماتیک طراحی شده و از همان ابتدا نیز با وادار کردن بازی‌بازان به گرفتن تصمیمات سخت، قصد دارد تا آن‌ها را در جو و اتمسفر خفقان آوری که طراحی کرده، فرو ببرد.

پس از انتشار عناوین Man of Medan و Little Hope که نسخه‌های جدید این سری به حساب می‌روند، بازی بعدی این سری، House of Ashes نام گرفته و قرار است تا در طول ماه اکتبر سال میلادی پیش رو منتشر شود. همانطور که انتظار می‌رفت نیز گفته شده است که برنامه‌هایی برای توسعه‌ی سری بعدی و نسخه‌های جدیدتر این مجموعه در نظر گرفته شده است و استودیوی سازنده به خوبی در حال کار و توسه‌ی آنهاست. البته همانطور که می‌دانید، از قبل مشخص شده بود که هر کدام از نسخه‌های این بازی داستانی جداگانه و متفاوت دارند و به لحاظ داستانی به هم وابسته نیستند.

The Dark Pictures: The Devil in Me

حال، ظاهرا بازی بعدی این سری موفق The Dark Pictures: The Devil in Me نام خواهد داشت. این نام در حقیقت بر اساس ثبت یک نشان تجاری اخیر توسط استودیوی سوپر مسیو گیمز برای نام این بازی در دستساخت و آرم آن می‌باشد (که در تصویر بالا به وضوح مشاهده می‌کنید). نام عنوان House of Ashes نیز از طریق ثبت علامت تجاری اسم بازی به بیرون درز کرده بود و بنابراین می‌توان گفت که این مورد اتفاقی غیرمعمولی برای این مجموعه نیست.

به نظر می‌رسد که بازی The Dark Pictures: The Devil in Me در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شود و یا در غیر اینصورت حداقل از آن به صورت رسمی رونمایی گردد. همچنین با انتشار این عنوان سری The Dark Pictures به نوعی به نیمه‌ی راه خود می‌رسد چرا که قبلا استودیوی سوپرمسیو گیمز گفته بود که این سری تنها شامل هشت نسخه خواهد شد و بعد از آن به پایان خواهد رسید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope از اینجا به قلم آریا مقدم بخوانید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا درباره‌ی این سری چیست؟ آیا تا به حال هیچ کدام از نسخه‌های آن را تجربه کرده‌اید؟ به نظرتان این مجموعه در زمینه‌ی ایجاد وحشت و ساخت اتمسفر ترسناک موفق ظاهر شده است؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

MahyarMsmMehran.Ba

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید