شرایر: شایعات اخیر GTA 6 با شنیده‌های من تطابق دارند

13 تیر 1400 - 21:49

جیسن شرایر، اخیراً شایعات شنیده شده پیرامون بازی GTA 6 و مطابقت آن‌ها با اطلاعات خود در مورد این بازی مورد انتظار را تایید کرد. در نتیجه، به احتمال بسیار قوی باید تا سال ۲۰۲۵ منتظر انتشار این بازی باشیم.

در اوایل هفته‌ی جاری، تام هندرسون (Tom Henderson) ویدئویی از خود منتشر کرد که طی آن، در مورد تمامی اطلاعاتی که در مورد بازی GTA VI کسب کرده بود صحبت می‌کرد. در واقع، وی از جمله فاش کنندگان معتبر اطلاعات شرکت‌های بازی‌سازی قلمداد می‌شود و پیش‌تر نیز اطلاعاتی از عناوین Battlefield 2042 و Call of Duty را به درستی قاش کرده بود.

اما در این ویدئو، تام هندرسون چنین ادعا کرد که GTA 6 در Vice City اما با ظاهری مدرن جریان خواهد داشت. همچنین، این بازی از یک سیستم جدید در طراحی محیط استفاده می‌کند و نقشه‌ی آن حالتی پویا داشته و به مرور زمان گسترش خواهد یافت. از طرفی دیگر، شخصیت اصلی این بازی نیز مونث خواهد بود و در سال ۲۰۲۵ شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود.

اگرچه تام هندرسون خود یک منبع معتبر برای افشای اطلاعات شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی تلقی می‌شود، اما همواره شنیدن این صحبت‌ها از جانب جیسن شرایر می‌تواند اعتبار بیشتری به آن‌ها بدهد. در نتیجه، جیسن شرایر به عنوان خبرنگار مطرح صنعت بازی‌های ویدیویی، اخیراً در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر از او مبنی بر صحت صبحت‌های تام هندرسون در مورد بازی GTA 6، چنین پاسخ داد که:

من نمی‌دانم چرا همه تصور می‌کنند که بازی GTA VI در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. هرچیزی که تام هندرسون در مورد این بازی گفته است، با شنیده‌های من نیز مطابقت دارد.

من اطلاعات زیادی ندارم اما این بازی همچنان در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و از یک نقشه‌ی پویا که به‌مرور زمان توسعه و گسترش خواهد یافت بهره خواهد برد. (طبق گزارش من در سال گذشته)

در پایان، تاکنون چند سال از فاش شدن اطلاعات بسیار جزئی در مورد بازی GTA 6 می‌گذرد اما شرکت راکستار (Rockstar)، همچنان در مقابل معرفی این بازی سکوت کرده و حتی آغاز شدن روند ساخت آن را به صورت رسمی اعلام نکرده است. به هر ترتیب، با یکی از مورد انتظارترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی در GTA 6 روبرو هستیم که احتمالاً تعداد بازی‌بازان آن به راحتی از آمار فروش کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نیز سبقت خواهد گرفت و در نتیجه، شرکت راکستار باید به صورت ویژه مراقب معرفی زودهنگام و بالابردن انتظارات طرفدارانش باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید