خبرنامه ۲۶؛ مروری بر مهم ترین اخبار هفته گذشته

محمد حسین کریمی
۴ تیر ۱۴۰۰ - 21:38

بیست و ششمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته گذشته شاهد انتشار ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی Forspoken بودیم که توسط تیم لومینوس پروداکشنز (Luminous Productions) در دست توسعه قرار دارد. از طرفی بازی Cyberpunk 2077 پس از تقریباََ ۷ ماه به فروشگاه پلی‌استیشن بازگشت. جرج آر.آر مارتین (George R.R Martin) پیرامون اتمام نوشتن پیش‌زمینه‌ی روایتی Elden Ring صحبت کرد. همچنین بازی Abandoned بسیار حاشیه‌ساز ظاهر شد و کل فضای مجازی را در بر گرفت. در نهایت باید بگوییم که شاید بهترین گزارش منتشر شده در هفته گذشته این باشد که احتمالاََ به زودی شاهد بازگشت یک آی‌پی (IP) قدیمی از سوی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) باشیم. بسیاری حدس می‌زنند که این اثر ریبوتی از Dead Space باشد.

با بیست و ششمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت اِچ‌دی و فول اِچ‌دی نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت HDدانلود با کیفیت Full HD

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید