به‌روزرسانی تازه‌ای برای بازی Valheim عرضه شد

۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳

استودیوی سازنده‌ی بازی Valheim امروز هم دست به کار شد و به‌روزرسانی جدیدی را برای این عنوان در دسترس قرار داد. مجددا محتویات دیگری به این بازی اضافه شده است که تیم سازنده به توضیح آن‌ها نیز پرداخته است.

بازی وایکینگ محور Valheim چندی پیش به صورت دسترسی زودهنگام بر روی استیم در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که با استقبال بی نظیر بازی‌بازان مواجه شد. از زمان عرضه‌ی بازی، تیم سازنده مشغول انتشار به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن است. جدا از رفع بسیاری از باگ‌ها و مشکلات، محتویاتی نیز به این اثر اضافه می‌شود که نباید از آ‌ن‌ها عبور کرد. دو هفته قبل نیز همین اتفاق افتاد و به وسیله‌ی یک به‌روزرسانی، درصد زیادی از باگ‌های این عنوان برطرف شدند.

اگر هنوز هم با Valheim آشنا ندارید، باید بگوییم که در این بازی هدایت یک وایکینگ را به عهده گرفته و وارد سرزمینی پر از رمز و رازهای گوناگون می‌شوید. سپس باید تمام تلاش خود را برای بقا انجام دهید و به جمع‌ کردن منابع مختلف بپردازید. دشمنان زیادی هستند که بخواهند شما را از پا درآورند و در همین زمینه باید از سلاح‌هایی برای مقابله با آن‌ها استفاده نمایید. پس در صورتی که از دوستداران چنین عناوینی هستید، Valheim را به هیچ وجه از دست ندهید.

حال به‌روزرسانی دیگری برای بازی Valheim عرضه شده است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا Maypoleهای خود را بسازند. این درخواستی بود که در چند روز اخیر توسط بسیاری از طرفداران مطرح شده بود و تیم سازنده نیز به آن‌ها گوش فرا داد. علاوه‌بر آن، برخی دیگر از باگ‌ها و ایرادات بازی به خصوص در گیم‌پلی برطرف شده‌اند تا بازی‌بازان با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند. افراد در ذخیره‌سازی این بازی نیز مشکلاتی داشتند که خوشبختانه آن هم رفع شد. قطعا در حال حاضر تیم سازنده به فکر محتویات تازه است که به این عنوان بیاورد.

همان‌طور که گفته شد، بازی Valheim بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و فعلا از انتشار نسخه‌ی اصلی آن خبری نیست. قیمت این بازی نیز ۱۹٫۹۹ دلار است. قابل ذکر است که دو شرکت آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

3
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید