شایعه: Battlehub نام حالت مخفی بازی Battlefield 2042 است

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶

همان‌طور که می‌دانید، بازی مورد انتظار Battlefield 2042 شامل یک حالت معرفی نشده می‌شود که قرار است در طی رویداد EA Play از آن رونمایی شود. حال تام هندرسون (Tom Henderson)، یک اینسایدر‌ شناخته شده‌ که سابقه‌ی فاش کردن اطلاعات عناوین Battlefield و Call of Duty را در کارنامه‌ی خود دارد، به تازگی نام و برخی از جزئیات این حالت مخفی را فاش کرده است.

طبق ادعای هندرسون، این حالت معرفی نشده Battlehub نام دارد و قرار است با ارائه‌ی نسخه‌ی ریمستر نقشه‌های قدیمی سری، کامل‌ترین تجربه‌ی سندباکس را به بازی‌بازان ارائه دهد. او در ادامه اعلام کرد که Battlehub بر روی موتور استفاده شده برای ساخت Battlefield 2042 اجرا خواهد شد. به عبارت دیگر، تمام محتویات عناوین قبلی Battlefield از بهبود‌ها و تغییرات موتور جدید استودیوی دایس (DICE) بهره خواهند برد.

علاوه بر این، جالب است بدانید که ظاهراً Battlehub به جای تکیه بر روی سیستم کلاس سنتی، مثل اکثر حالت‌های Battlefield 2042 از Specialist‌ها استفاده خواهد کرد. اگرچه ریمستر شدن نقشه‌های قدیمی Battlefield و استفاده از بهبود‌های موتور جدید دایس قطعاً خبر بسیار خوبی برای طرفداران مجموعه محسوب می‌شود، اما هندرسون اعلام کرده است که احتمال دارد برخی از نقشه‌ها از ۱۲۸ بازی‌باز پشتیبانی نکنند.

این شخص در ادامه توضیح داد که بازی‌بازان باید حالت‌های Battlehub و Hazard zone را به صورت جداگانه بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنند. در نهایت، هندرسون اعلام کرد که Battlehub نیز به همراه فصل‌های سیزن پس به‌روزرسانی خواهد شد.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۳۰ مهر ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

11
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید