تریلر جدیدی از بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸

با انتشار خبر عرضه‌ دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال ۲۰۲۲، این وظیفه‌ی بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD است تا عطش طرفداران سری را در سال جاری برطرف کند. حال با نزدیک شدن به انتشار این عنوان، نینتندو تریلر جدیدی را از بازی منتشر کرده است.

اگرچه اکثر طرفداران از این موضوع با خبر هستند، اما جالب است بدانید که The Legend of Zelda: Skyward Sword HD اولین بازی در خط زمانی مجموعه محسوب می‌شود. این بازی نقطه‌ی آغاز سری The Legend of Zelda است و بر روی روایت داستان شخصیت Zelda و شمشیر افسانه‌ای Master Sword تمرکز دارد.

با توجه به محبوبیت به شدت بالای Breath of the Wild و همچنین عمر ۱۰ ساله‌ی Skyward Sword، امسال تعداد زیادی از بازی‌بازان احتمالاً برای اولین بار این عنوان منحصر به فرد را تجربه خواهند کرد. به همین خاطر، نینتندو به تازگی یک تریلر جدید از بازی را منتشر کرده است که بخش‌های مختلف آن را به صورت خلاصه برای مخاطبین توضیح می‌دهد؛ از شخصیت‌های داستان و مکان‌های بازی گرفته تا آیتم‌ها و ابزار مختلف Link.

با این حال، اگر اولین بار است که می‌خواهید The Legend of Zelda: Skyward Sword را تجربه کنید و دوست ندارید در مورد آیتم‌ها و شخصیت‌های بازی چیزی بدانید، پیشنهاد می‌کنیم از مشاهده‌ی این تریلر خودداری کنید.

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ (۱۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

15
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید