فهرست بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس منتشر شد

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱

به تازگی شرکت مایکروسافت در یک بیانیه‌ی رسمی به معرفی فهرست بازی‌های جدیدی که قرار است در روزهای آینده به سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) افزوده شوند، پرداخت.

شرکت مایکروسافت امروز روند انتشار بازی‌های جدید بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم پس را با عرضه‌ی عنوان Worms Rumble برای کاربران کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری آغاز نمود. همچنین فردا دو بازی Iron Harvest و Prodeus برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی بر روی سرویس مذکور منتشر خواهند شد. در نهایت عنوان بزرگ Need for Speed: Hot Pursuit Remastered نیز فردا برای کاربران کنسولی و رایانه‌های شخصی ایکس‌باکس گیم پس منتشر می‌شود.

در تاریخ ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۰ (۱ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی) بازی استودیو ریر (Rare) یعنی Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts تنها برای کاربران سرویس ابری در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین در همین تاریخ، چهار عنوان Bug Fables: The Everlasting Sapling ،Gang Beasts ،Immortal Realms: Vampire Wars و Limbo نیز برای کاربران کنسولی، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری منتشر می‌شوند.

نکته‌ی جالب توجه اینجاست که با وجود برخی شایعات و گمانه‌زنی‌ها، بازی Judgment در فهرست ورودی‌های سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس قرار نداشت. شاید شرکت مایکروسافت قصد دارد این عنوان را در زمان دیگری در دسترس کاربران قرار دهد. به مانند همیشه با ورود برخی عناوین جدید، باید شاهد خروج بازی‌های دیگری نیز باشیم که فهرست آن‌ها به شرح زیر خواهد بود:

Battle Chasers: Nightwar
Marvel vs. Capcom: Infinite
The Messenger
Mistover
Monster Hunter World
Out of the Park Baseball 21
Outer Wilds
Soulcalibur 6

35
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید