تاریخ انتشار بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کنسول پلی استیشن ۵ مشخص شد

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶

در تاریخ ۱۴ خرداد ماه سال جاری بود که بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و سری ایکس / اس، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. حال براساس جدیدترین اخبار منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ عنوان ذکر شده، قرار است که در تاریخ ۲ شهریور ماه سال جاری (مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۱ میلادی) عرضه شود.

کسانی که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی را خریداری کرده باشند، یک ارتقای رایگان مخصوص کنسول پلی‌استیشن ۵ هم دریافت خواهند کرد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ از قابلیت دوال سنس پشتیبانی می‌کند و موجب می‌شود، هر اسلحه‌ای که در بازی وجود دارد حسی متفاوت را به کاربر القا کند. درصورتی که بازی را در حالت performance اجرا کنید، بازی با کیفیت ۲K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و سرعت بارگذاری و همچنین بارگذاری تکستچرها افزایش محسوسی می‌یابد. همچنین بازی این قابلیت را دارد که در حالت ۴K هم اجرا شود، اما در این صورت تعداد فریم‌ها به ۳۰ فریم بر ثانیه تقلیل پیدا خواهد کرد.

همانطور که در بالا هم توضیح داده شد، عنوان Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در تاریخ ۱۴ خرداد ماه امسال برای برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و سری ایکس / اس، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و قرار است که در تاریخ ۲ شهریور ماه امسال برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر شود. قیمت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی یاد شده، ۴۰ دلار خواهد بود. در پایان پیشنهاد می‌کنیم که جدیدترین تریلر از بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 که اخیراً منتشر شده است را در قسمت پایین تماشا و دانلود بفرمایید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید