تاریخ انتشار بازی Aliens: Fireteam Elite مشخص شد

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵

به تازگی استودیوی کلد آیرون (Cold Iron Studio) با انتشار یک تریلر به صورت رسمی تاریخ عرضه‌ی بازی Aliens: Fireteam Elite را اعلام نمود. همچنین در این اطلاعات قیمت این محصول نیز برای خریداران مشخص شده است.

با توجه به جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی کلد آیرون، نام نهایی بازی Aliens: Fireteam به Aliens: Fireteam Elite تغییر خواهد کرد. این عنوان که در سبک تیراندازی و مشارکتی توسعه یافته، قرار است در تاریخ ۲ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۲۴ آگست ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. همچنین استودیوی کلد آیرون اعلام نمود که قیمت این محصول برای تمامی پلتفرم‌ها ۴۰ دلار خواهد بود.

بازی Aliens: Fireteam Elite یک عنوان در سبک تیراندازی سوم شخص به شمار می‌آید که در آن بازی‌بازان در دو جبهه‌ی انسان‌ها و بیگانگان به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. کلاس‌های مختلفی از مبارزان و نژادهای Xenomorph در دسترس بازی‌بازان قرار دارد تا متناسب با استراتژی و نقش خود در گروه، به انتخاب آن‌ها بپردازند. با توجه به نمایش‌ها، به نظر می‌رسد که قالب گیم‌پلی بازی Aliens: Fireteam Elite بر اساس تیراندازی، دویدن و عکس‌العمل‌های سریع بنا شده است. به گفته‌ی استودیوی کلد آیرون، بیش از ۳۰ اسلحه‌ی مختلف به همراه بیش از ۷۰ قطعه برای ارتقای آن‌ها در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت تا شاهد تنوع بسیار بالایی در گیم‌پلی مبارزات باشیم.

در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر بازی Aliens: Fireteam Elite را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

3
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید