بازی Judgment احتمالاً به‌زودی راهی سرویس گیم‌پس خواهد شد

۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
Judgment Remastered

حساب کاربری رسمی ایکس باکس گیم‌پس، در آخرین پست خود تصویری جالب از فهرست شخصیت‌های بازی موجود در این سرویس منتشر نمود و به شکلی جالب به شایعات پیرامون قرارگیری بازی Judgment بر روی سرویس گیم‌پس دامن زد.

بر اساس اخبار منتشر شده در کنفرانس ایکس باکس و بتسدا در رویداد E3، سرویس ایکس باکس گیم‌پس در ماه‌های آتی به صورت مداوم میزبان تمامی بازی‌های فرست پارتی استودیوهای ایکس باکس از جمله Forza Horizon 5 و Starfield خواهد بود و این مساله در مورد بسیاری از بازی‌های تردپارتی نظیر STALKER 2، Hades و حتی Yakuza: Like a Dragon نیز صدق می‌کند. همچنین، اخیراً صحبت‌هایی مبنی بر قرارگیری بازی فرعی این مجموعه یعنی Judgement در سرویس گیم‌پس به گوش می‌رسید که با پست اخیر حساب کاربری گیم‌پس، تا حدود زیادی می‌توان آن را نهایی و قطعی قلمداد کرد.

در واقع، حساب کاربری توییتر گیم‌پس اخیراً تصویری که نام ۲۸۰ شخصیت مختلف در آن به چشم می‌خورد را منتشر نمود که بر روی نام شخصیت اصلی Judgment در این تصویر به وسیله‌ی کلمه‌ی “Oopsie woopsie” خط کشیده شده است. همچنین، این موضوع به نظر بسیاری از کاربران چنین تلقی می‌شود که احتمالاً ایکس باکس با انجام این عمل قصد دارد تا جای (فعلاً) خالی این شخصیت در سرویس گیم‌پس را یادآوری کند و احتمالاً به زودی شاهد عرضه‌ی این بازی بر روی این سرویس خواهیم بود.

۲۸۰ شخصیت در گیم‌پس:

Judgment

فکر می‌کنیم یک خطای جزئی در این فهرست رخ داده است. اما اشکالی ندارد، آن را با دوستان خود در استودیوی گراندد دِ گیم (GroundedTheGame) (عجب اسمی!) حل کردیم:

Judgment

@Xbox Game Pass

البته، این اولین باری نیست که حساب کاربری گیم‌پس برای بازی‌هایی که به‌زودی به سرویس خود افزوده خواهند شد چنین تصاویری خلق می‌کند و پیش‌تر شاهد انجام عمل مشابه بر روی شخصیت‌های اصلی بازی‌های Control و Doom نیز بوده‌ایم.

نسخه‌ی ریمستر شده و نسل نهمی بازی Judgment، هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس و پلی‌استیشن ۵ و سرویس استیدیا قرار دارد.

17
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید