فیلم جدید TEKKEN تابستان اکران می‌شود

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۹

سایت Coming Soon گزارش داد که Namco اکران فیلم جدید Tekken را با نام Blood Vengeance در تابستان امسال رسما تایید کرد. این فیلم از قابلیت 3D پشتیبانی می کند و روایت‌گر داستان شخصیت های سری TEKKEN خواهد بود.

فیلم را استودیوی فیلم سازی Digital Frontier می سازد که قبلا ساخت فیلم های Resident Evil: Degeneration و Appleseed را در کارنامه خود دارد. همچنین فیلمنامه را آقای Dai Sato می نویسد که دو فیلم خوب Ghost in the Shell: Stand Alone و Cowboy Bebop را از او دیده ایم. کارگردانی فیلم هم بر عهده Youichi Mouri است؛ جالب است بدانید که او دو فیلم سینمایی قبلی سری TEKKEN را هم کارگردانی کرده.

معاون بازاریابی Namco در آمریکا، یعنی آقای Carlos Choi در باره این فیلم می گوید:

ما از معرفی شخصیت های سری TEKKEN و تاریخچه و بیوگرافی و داستان های آن ها در یک فیلم 3D بسیار هیجان زده ایم.

او ادامه می دهد:

TEKKEN یکی از مشهورترین و بزرگترین بازی های مبارزه ای تاریخ است و بیشتر طرفداران آن دوست دارند کارکتر های مورد علاقه‌ی خود را در یک رسانه جدید ببینند. این فرصت خوبی است برای طرفداران TEKKEN تا با تاریخچه و پیشینه کارکتر های مورد علاقه خود آشنا شوند و ببینند که هر کدام از آن ها برای رسیدن به مسابقات مشت های آهنین، چه راه هایی را طی کرده اند.

TEKKEN یکی از مشهورترین بازی های مبارزه ای است که از زمان عرضه‌ی اولین شماره آن در 16 سال پیش، تا کنون بیش از 40 میلیون نسخه در سراسر دنیا فروخته است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید