به‌ روز رسان Call of Duty : Warzone کامیون های زرهی باری را حذف می‌کند

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶

ریون (Raven) هم‌چنین کامیون ها رو زودتر حذف کرده بود که تلاشی است برای رفع باگی که توسعه‌دهنده  به دنبال مشکلات با پوسته Blueprint اسلحه‌ی QBZ هستند پدید می آید.

روند به‌روزرسانی برای Call of Duty : Warzone متوقف نمی‌شود اما این بدان معنا نیست که  همیشه چیزهای جدیدی اضافه شود گاهی اوقات مثل تمامی بازی های آنلاین چیز‌هایی حذف می‌شوند تا بهبود یابند.در به‌روز‌ترین بهینه ساز ریون سافتور که برای بازی منتشر شده است کامیون‌های زرهی باری به علت اینکه بازی‌بازان را ناپدید می کرد این امر دیده می‌شود.

کامیون‌ها در اصل برای حالت محدود زرهی رویال معرفی شدند ، اما به حالت های عادی Warzone همین هفته با شروع فصل چهارم اضافه شدند.متاسفانه معرفی کامیون ها یعنی معرفی باگ که به نظر نمی رسید که درست رفع شده باشد.

ریون در تیوییتر گفت:

ما آپدیت Warzone را جلوتر عرضه کردیم تا مشکل کنونی ناپدید شدن بازی‌بازان که در نتیجه کامیون های زرهی باری است حذف کنیم.کامیون های زرهی باری حذف شدند تا از این مشکل دوری شود در حین این‌که ما به دنبال بررسی یک حل مشکل دائمی هستیم.

ریون اخیرا حالت زرهی رویال را از بازی حذف کرده بود تا باگ برطرف شود اما به وضوح مشکل حل نشده است.

به علاوه ، ریون  در حال پیدا کردن باگی است که موجب کرش های بازی هنگام استفاده از پوسته Blueprint اسلحه‌ی QBZ است.در همین حین توسعه دهنده به بازی‌بازان پیشنهاد کرده است تا از پوسته Blueprint های Fresh Powder و Smoke Valley و Soul Survivor و Death Metal و Cross Check دوری کنند.

 

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید