به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱

این بار به‌روزرسانی دیگری برای بازی Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گرفت تا سرانجام شاهد بهبود کیفیت و رفع مشکلات کشورهای شمال اروپا باشیم.

این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator همچنان به دنبال جلب رضایت بازی‌بازان است. علاوه‌بر آن، آن‌ها در نظر دارند تا بازی‌بازان بیشتری را هم به این عنوان جذب کنند. حتی در مراسم E3 هم شاهد اخباری در این خصوص بودیم و تاریخ انتشار آن بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس مشخص شد. از زمان عرضه‌ی این اثر، به‌روزرسانی‌های بی‌شماری برای آن در دسترس قرار گرفته که علاوه‌بر رفع مشکلات، محتویات جذابی را هم به آن اضافه کرده است. به‌روزرسانی امروز که در واقع نسخه‌ی ۱٫۱۷٫۳٫۰ به حساب می‌آید، ایرادات مربوط به کشورهای شمال اروپا را برطرف می‌سازد.

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Microsoft Flight Simulator از لحاظ گرافیکی بسیار شناخته شده است و بازی‌بازان و منتقدان زیادی از آن تعریف می‌کنند. این یکی از عوامل موفقیت استودیوی اسوبو (Asobo) است و هرگز نباید نادیده گرفته شود. ظاهرا مشکلاتی در کشورهای ذکر شده نظیر دانمارک، سوئد، فنلاند و نروژ وجود داشت که برخی از بازی‌بازان از آن‌ها تعجب کرده بودند. در همین راستا، استودیوی سازنده هم فورا دست به کار شد و به رفع این ایرادات پرداخت. اکنون بدون هیچ مشکلی می‌توان به این کشورها سفر کرد و از مناظر موجود در آن‌ها لذت برد.

بدون شک Microsoft Flight Simulator را باید یکی از بهترین‌های سال ۲۰۲۰ میلادی به حساب آورد که درصد زیادی از بازی‌بازان را شگفت‌زده کرد. این بازی با تمام عناوین شبیه‌ساز پرواز تفاوت‌هایی داشت و به همین دلیل توانست در دوران کرونا به محبوبیت فراوانی دست پیدا کند. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. قابل ذکر است که نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس این عنوان در تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۰ (۲۷ جولای ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

15
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید