کاربران Pokemon Home میتوانند دو عدد Pokemon رایگان را دریافت کنند

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

نینتندو به مناسبت بروزرسانی اخیر برنامه Pokemon Home، قصد دارد دو عدد Pokemon رایگان را به کاربرانی که برنامه را بروزرسانی کرده‌اند، ارائه دهد.

اوایل هفته‌ی جاری، بروزرسان نسخه‌ی ۱٫۴٫۰ برنامه Pokemon Home منتشر شد و در نتیجه‌ی آن، امکانات جدیدی به بخش فضای ذخیره‌ سازی ابری برنامه افزوده شد. حال کاربران می‌توانند که برنام Pokemon Home را در Pokedex از ذوایای مختلف دیگری مشاهده کنند. از جمله امکانات جدید می‌توان به اضافه شدن آیکون‌های جدید و یک بخش ثبت زمان اشاره کرد که به کاربران اجازه می‌دهد هر وقت یک هیولای جیبی به برنامه افزوده شد، آن را ثبت کنند.

به مناسبت این امکانات جدید که با بروزرسان جدید به Pokemon Home افزوده شده است، نینتندو قصد دارد که دو Pokemon جدید را به کاربرانی که برنامه را بروزرسانی کنند ارائه دهد. همچنین بعد از بروزرسانی برنامه، Squirtle و Bulbasaur نیز به لیست کاربران افزوده خواهند شد. هر دو عدد Pokemon رایگان توانایی تبدیل شدن به Gigantamax  را دارند که می‌توانند به یک سلاح بی بدیل برای صاحبانشان تبدیل شوند. براساس اخبار منتشر شده، این دو عدد Pokemon را می‌توان تا تاریخ ۹ تیرماه سال جاری (مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) به صورت رایگان دریافت کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید