تماشا کنید: برترین صفحه کلید های تاریخ؛ وقتی قدیمی‌ها بهتر ظاهر می‌شوند

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
صفحه کلید

صفحه کلید ها امروز به شکل‌های مختلف چه به صورت مجازی و چه به صورت فیزیکی، جایگاه ویژه‌ای در زندگی بشر یافته‌اند. هر لپ تاپ، رایانه و گوشی هوشمندی بدون وجود آن‌ها عملاً‌ بی‌مصرف است. اگر صفحه‌های کلیدهای مجازی را که بیشتر برای اهداف روزمره استفاده می‌شوند کنار بگذاریم، صفحه‌های کلیدهای فیزیکی هنوز هم نقش بزرگی در تولید محتوا و پیشبرد فناوری به جلو دارند.

بدون صفحه کلیدها حتی یک خط کد هم نوشته نمی‌شود، طراحان گرافیک عاجز خواهند شد و نویسندگان تنها در ذهنشان می‌توانند دست به خلق رمان‌های جدید بزنند. حتی کاربران بازی‌های ویدیویی و امور عادی روزمره نیز تماماً ناتوان می‌شوند. بنابراین تاریخچه صفحه کلیدها به چه زمانی باز می‌گردد؟ آیا ما تاکنون دقایقی هر چند اندک را صرف فکر کردن به معجزه‌ای که این محصولات برای بشر به ارمغان آورده‌اند، کرده‌ایم؟ احتمالاً خیر.

حال در ویدیو زیر به معرفی برترین صفحه کلیدهای تاریخ می‌پردازیم. صفحه کلیدهایی که ذهنیت ما نسبت به دنیای کامپیوترها را تغییر دادند و برخی از آن‌ها، هنوز جز بهترین‌ها هستند و چه باور کنید یا خیر، شما می‌توانید با لذت و کیفیت کامل، در دنیای امروز هم از آن‌ها استفاده کنید. برای درک این تجربه، شما را به مشاهده ویدیو زیر با زیرنویس اختصاصی تکفارس دعوت می‌کنیم.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس

4
4
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید