شایعه: سلاح Zapatron به بازی Fortnite باز خواهد گشت

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲

امروز شایعات تازه‌ای پیرامون سلاح جدید بازی Fortnite پخش شده است. هواداران عقیده دارند که این سلاح Zapatron است و در آینده‌ایی نزدیک نیز به این اثر خواهد آمد.

بازی Fortnite را باید دریایی از سلاح‌های گوناگون به حساب آورد. در روزها و ماه‌های اخیر هم سلاح‌های زیادی به این بازی اضافه شده است. به عنوان مثال، در فصل ۶ شاهد عرضه‌ی دو سلاح به نام‌های Makeshift و Primal بودیم. در فصل ۷ هم که اخیرا در دسترس قرار گرفت، سلاح‌های IO Tech جایگزین دو سلاح فوق شدند. این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان هنوز هم تمایل دارند تا سلاح‌های بیشتری را به این اثر اضافه نمایند.

استودوی اپیک گیمز (Epic Games) که وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Fortnite را به عهده داشته است، امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. این استودیو در پیام خود اعلام کرد که سلاح جدیدی را به این عنوان اضافه می‌کند. جالب است بدانید که مشخصات این سلاح شباهت‌هایی با سلاح Zapatron دارد که در گذشته در این بازی به چشم می‌خورد. همچنین در این پست از واژه‌ی Zapped برای چند بار استفاده شده است. همین قضیه باعث شده است که طرفداران حدس و گمان‌هایی در این خصوص داشته باشند. عقیده‌ی آن‌ها این است که Zapatron به بازی Fortnite خواهد آمد. متاسفانه اپیک گیمز به صورت واضح در مورد سلاح جدید صحبت نکرده است و باید دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد.

Fortnite از سری آثار جالب در سبک بتل رویال به حساب می‌آید که نشر آن برای بار اول به سال ۲۰۱۷ میلادی بازمی‌گردد. حال چهار سال از انتشار این بازی می‌گذرد و بازی‌بازان قادر هستند تا آن را بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ تجربه کنند. حتی نسخه‌های گوشی‌های هوشمند آن شامل اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید