تریلر داستانی جدیدی از بازی Lost in Random منتشر شد

۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴

کمپانی الکترونیک آرتز، تریلر داستانی جدیدی را از بازی Lost in Random، پیش از مراسم EA Play Live منتشر کرد. 

پارسال در طی مراسم EA Play Live 2020 بازی Lost in Random معرفی شد و براساس گفته‌های توسعه‌دهنده بازی، عنوان Lost in Random قرار است که در سال میلادی جاری منتشر شود. حال با نزدیک شدن به مراسم EA Play Live 2021، شرکت الکترونیک آرتز، تریلر داستانی جدیدی از بازی Lost in Random منتشر کرده است که اطلاعات جدیدی را از بازی در اختیار ما می‌گذارد.

داستان بازی Lost in Random در مورد دو شخصیت به اسم‌های Even و Dicey می‌باشد که در سرزمینی زندگی می‌کنند که چرخش ‌یک تاس سرنوشت آن را مشخص می‌کند. شخصیت Even باید با همکاری همراه خود، یعنی Dicey به دنبال خواهرش بگردد و او را نجات دهد. شخصیت Dicey یک تاس زنده می‌باشد که به شخصیت اصلی کمک می‌کند تا از رسیدن یک تاس سیاه رنگ به قلمرو پادشاهی جلوگیری کنند. این دو شخصیت علاوه‌بر حل پازل‌هایی که سر راه‌شان قرار می‌گیرد، باید در مبارزاتی هم شرکت کنند که عرصه‌ی جنگ یا هر پرتاب تاس، تغییر می‌کند. اثر Lost in Random توسط Zoink Games که سازنده‌ی دو بازی Fe و Ghost Giant می‌باشد توسعه داده شده است. این بازی دارای شش قلمرو و بخش متفاوت است که در هر کدام می‌توان به کاوش و جستجو پرداخت. می‌توانید در پایین تریلر داستانی منتشر شده از بازی Lost in Random را مشاهده و دانلود کنید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Lost in Random قرار است که در تابستان سال جاری برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ۵، اکس باکس وان و سری ایکس و اس، نینتندو سوئیچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین مراسم EA Play Live 2021 در تاریخ ۳۱ تیرماه سال جاری (مصادف با ۲۲ جولای ۲۰۲۱ میلادی) برگزار می‌شود و به احتمال زیاد، بخشی از این مراسم به بازی Lost in Random اختصاص داده خواهد شد.

10
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید