خبرنامه ۲۵؛ مروری بر مهم ترین اخبار هفته گذشته

محسن رضوی فر
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - 19:36

بیست و پنجمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ی گذشته، اخبار صنعت بازی‌های ویدیویی تحت‌الشعاع رویدادهای E3 2021 و Summer Game Fest قرار داشت. در E3 2021 بازی‌های مختلفی از جمله Forza Horizon 5، The Outer Worlds 2، Redfall The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 و عناوین دیگری نیز معرفی شدند. همچنین سرانجام تاریخ انتشار بازی‌‎های بزرگی مانند Elden Ring، Starfield، Age of Empires 4، S.T.A.L.K.E.R. 2 و Battlefield 2042 نیز مشخص شدند.

با بیست و پنجمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید