بازی Roboquest معرفی شد

۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹

استدیوی بازی‌سازی RyseUp بازی شوتر اول شخص جدیدی، تحت عنوان Roboquest را معرفی نمود. عنوان Roboquest قرار است که برای کنسول‌های اکس باکس وان، اکس باکس سری ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

بازی Roboquest در سال ۲۷۰۰ در جریان می‌باشد. تغییرات آب و هوایی و همچنین جنگ‌های پی در پی موجب از بین رفتن سیاره شده‌اند. انسان‌های باقی‌مانده به صورت پراکنده در بیابان‌ها زندگی می‌کنند و حس ناامیدکننده‌ای همه جا را فرا گرفته است. لاشخوری (Scavenger) جوان به اسم مکس، یک ربات باغبان را پیدا و او را فعال می‌کند و از همین‌جا داستان اصلی بازی شروع می‌شود.

براساس گفته‌ی توسعه دهندگان، بازی Roboquest یک عنوان سبک شوتر اول شخص سرعتی می‌باشد و از سبک گرافیکی شبیه به کتاب‌های کمیک بهره می‌برد. حالت گرافیکی بازی در هر دو بخش تک نفره (Single Player) و چند نفره (co-op) یکسان می‌باشد. استدیوی RyseUp تصمیم گرفته است که از روند توسعه‌ی باز برای توسعه دادن بازی استفاده کند؛ یعنی ابتدا بازی را در اختیار بازی‌بازها قرار دهد و سپس با استفاده از بازخورد آنها، یک‌سری عملکردها و رفتارها را در بازی تکرار کند. همچنین در بازی بیش از ۵۰ عدد سلاح متفاوت و هزاران توانایی و قابلیت شخصی سازی وجود دارد که بر جذابیت هر چه بیشتر بازی می‌افزاید.

بازی Roboquest قرار است که در سال جاری بر روی Xbox Game Preview منتشر شود و نسخه‌ی کامل آن نیز بر روی Xbox Game Pass انتشار یابد که از قابلیت کراس پلتفرم نیز پشتیبانی خواهد کرد.

شما می‌توانید تریلر تریلر منتشر شده از بازی را در پایین مشاهده و دانلود کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

 

22
3
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید