تریلر جدیدی از بازی F1 2021 منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۹

کمپانی کد مسترز تریلر جدیدی از بازی F1 2021 منتشر کرد که در آن نگاهی اجمالی به آنچه که طرفداران به دنبال آن هستند می‌اندازد.

تریلر جدید بازی F1 2021 اطلاعات زیادی را در مورد بخش داستانی این عنوان در اختیار ما قرار می‌دهد. بخش داستانی Braking Point تعاملات و درام‌های متعددی را در طول سه فصل به نمایش می‌گذارد. همچنین در این بخش، پنج تیم مختلف وجود دارد که می‌توان هر کدام از آن‌ها را به دلخواه انتخاب کرد. همچنین برای اولین بار می‌توانید که به صورت دو نفره بازی را انجام دهید (با هم یا در مقابل هم!). با شروع هر فصل واقعی، بروزرسانی‌ آن فصل برای بازی منتشر خواهد شد و فضای بازی متناسب با همان فصل طراحی می‌شود. یکی دیگر از جذابیت‌های این بازی، بخش My Team می‌باشد، علل خصوص که می‌توان افسانه‌هایی همچون مایکل شوماخر، آیرتون سنا و نیکو روزبرگ را به عنوان راننده انتخاب کنید. علاوه بر حالت بازی استاندارد و کژوال، بازی F1 2021 از حالت تقسیم صفحه هم پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را در پایین تماشا و دانلود کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

 عنوان F1 2021 قرار است در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ (۱۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار گیرد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این بازی در این نشانی دنبال کنید.

10
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید