به‌زودی نمایش‌هایی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر خواهد شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰

طبق اعلام استودیوی نینجا تئوری، فردا و در جریان رویداد Xbox Games Showcase Extended بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 میزبان نمایش‌هایی از پشت صحنه‌ی ساخت و شاید یک تریلر جدید خواهد بود.

شاید با در نظر گرفتن کارنامه‌ی نسل پیش ایکس باکس، هنوز هم درک کمبود وقت و گنجانده‌نشدن چندین و چند پروژه‌ی بزرگ آینده‌ی مایکروسافت در یک رویداد نود دقیقه‌ای که بدون اتلاف وقت و پشت سر هم به نمایش بازی‌های مختلف می‌پرداخت سخت باشد. در واقع، کنفرانس ایکس باکس و بتسدا (Bethesda) در E3 2021 به همان اندازه که بازی بزرگ و جدید معرفی نمود، بازهم نام‌های بزرگ و جامانده‌ی متعددی داشت که هرکدام می‌توانند برای هر شرکت و پلتفرمی یک وزنه تلقی شوند. برای مثال، همه از در دست ساخت بودن بازی‌هایی نظیر Perfect Dark، Fable، Awoved، Forza Motorsport، Indiana Jones، Elder Scrolls 6، نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Fallout، پروژه‌ی جدید استودیوهای مختلف مایکروسافت از جمله کوالیشن، تانگو، ماشین گیمز و حتی Senua’s Saga: Hellblade 2 آگاه هستیم که عمدتاً به دلیل دور بودن تاریخ انتشارشان، جایی در رویداد E3 2021 نداشتند.

بدین ترتیب، شرکت مایکروسافت پس از این نمایش، اعلام کرد که به‌زودی یک رویداد جدید دیگر با نام Xbox Games Showcase Extended را برای عناوین به جا مانده از این کنفرانس برگزار خواهد کرد و تاکنون، حضور نمایشی از پشت صحنه‌ی ساخت بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 و انتشار احتمالی یک تیزر جدید از این بازی در آن تایید شده است. در واقع، این خبر اولین بار توسط حساب کاربری استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) منتشر شد و آن‌ها پیشاپیش به مخاطبان خود اعلام کردند که نباید در این رویداد منتظر نمایش گیم‌پلی بازی باشند اما احتمالاً تریلر جدیدی از این بازی به همراه جزئیاتی از روند ساخت آن منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، به عنوان اولین بازی انحصاری بزرگ کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس معرفی شد و از آن زمان تاکنون، به سکوت خبری فرو رفت. همچنین، مطلع هستیم که این بازی در حال توسعه بر روی موتور Unreal 5 است و ممکن است که حداقل به دلیل حفظ تراکم بازی‌های انحصاری ایکس باکس، تاریخ انتشار آن به سال‌های ۲۰۲۳/۲۰۲۴ منتقل شود.

همچنین، رویداد Xbox Games Showcase Extended فردا ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

51
8
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Good look گفت:

  نسخه قبلی قسمتهای اول در یوتوپ دیدم گرافیک خوب اما چرا گیم پلی اینجوری هیچ استامینا دمج مینی مپ در روی صفحه نیست هرچی زدم گفتم شاید اول بازی این مدلی اما هرچی زدم جلو همه شبیه هم بود اسکیل پوینت ابیلیتی سلاحهای مختلف هیچی نداره دشمنم جز باس اول همون یکی دیدم.درکل من که خوشم نیومد ولی اسکایرم نگاه کنید پر محتوا هرکاری بخوای میکنی هر شخصیت با قدرتهای مختلف میتونی با صبر تلاش برسی،گرافیک هم واسه۲۰۱۱میشه عادت کرد.اما هرچی از گیم پلی اسکیل پوینت ابلیتی سلاح و جادو های مختلف بگم کمه، بازی پر مراحل فرعی هرچی‌بخوای برمیداری میسازی واقعا عالی متتظر نسخه بعدی اسکاریم هستم

  6
  2
 • ammar_iraqi گفت:

  ایول مایکروسافت خیلی پر بار شده
  این به نفع صنعت گیم میشه
  رقابت سونی و مایکروسافت این نسل خیلی جذاب میشه
  دقیقا یاد دوران نسل ۷ افتادم.

  10
  2