به‌روزرسانی ۱٫۲٫۲ بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) که در گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی جدید برای بازی Assassin’s Creed Valhalla خبر داده بود، امروز آن را به دست هواداران رساند. همچنین جزئیاتی مربوط به محتویات این به‌روزرسانی نیز عرضه شده است تا بازی‌بازان آشنایی بیشتری با آن پیدا کنند.

این روزها استودیوهای زیادی از بازی‌های خود پشتیبانی می‌کنند. آن‌ها به‌روزرسانی‌هایی را در راستای رفع باگ‌های آن بازی‌ها در دسترس قرار می‌دهند تا هواداران بتوانند با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی این عناوین مشغول شوند. Assassin’s Creed Valhalla هم استثنا نیست و یوبی‌سافت از زمان انتشار تا کنون به‌روزرسانی‌های نسبتا زیادی را برای آن منتشر کرده است. با وجود محتویات جذاب همچون Siege of Paris که قرار است در آینده‌ای نزدیک منتشر گردد، این بازی هنوز هم ایراداتی در خود دارد. به همین دلیل، تیم سازنده در نظر دارد تا این ایرادات را رفته رفته برطرف کند و برای این کا، یک برنامه‌ریزی دقیق را ایجاد کرده است.

به‌روزرسانی ۱٫۲٫۲ بازی Assassin’s Creed Valhalla قبلا معرفی شده بود، اما از جزئیات آن اطلاعاتی عرضه نشد. حال این به‌روزرسانی در اختیار دوستداران این عنوان قرار گرفته و تیم سازنده ترجیح داده است که از محتویات آن نیز رونمایی داشته باشد. این به‌روزرسانی بر روی تمام پلتفرم‌ها منتشر گردیده است. حجم این به‌روزرسانی بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی به ترتیب برابر با ۱۸٫۷، ۵ و ۱۴٫۱۴ گیگابایت است.

از خصوصیات این به‌روزرسانی باید به چند چالش تازه اشاره داشت. به وسیله‌ی این چالش‌ها، قادر خواهید بود تا توانایی‌های خود را سنجیده و مهارت‌هایتان در این زمینه را افزایش دهید. چندی توانایی شامل Mounted Archer، Shield Master و Unstoppable به بازی اضافه شده است تا شاهد استقبال بهتر هواداران باشیم. همچنین برخی از باگ‌های گزارش شده از سوی طرفداران نیز برطرف شده است تا آن‌ها با حداقل مشکل بتوانند این اثر را تجربه نمایند. این باگ‌ها بیشتر به گیم‌پلی بازی و به خصوص بسته‌های الحاقی عرضه شده مرببوط می‌شوند. طبق صخبت‌های تیم سازنده در مراسم E3، مطلع شدیم که پشتیبانی از این عنوان تا مدت‌ها ادامه خواهد داشت.

تا کنون نسخه‌های گوناگونی از سری Assassin’s Creed در دسترس قرار گرفته و بیشتر آن‌ها هم رضایت افراد را به همراه داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Assassin’s Creed Valhalla اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و طولی نکشید که بازی‌بازان زیادی را به سمت خود جذب کرد. در این عنوان باید کنترل شخصیتی به نام Eivor را به عهده گرفته و چالش‌های بسیار جالبی را طی کنید. برخی از طرفداران این نسخه را یکی از بهترین‌های سری گفته شده می‌دانند. بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

15
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید