E3 2021؛ پوشش زنده Nintendo Direct

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵

نینتندو امسال با قسمت جدید برنامه‌ی Nintendo Direct در E3 2021 حضور خواهد داشت و احتمالاً شاهد معرفی بازی‌های جدیدی از سری Mario و Pokemon خواهیم بود. از طرف دیگر ممکن است شاهد رونمایی از دنباله‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild و همچنین نمایش تازه‌ای از عنوان نیز باشیم.

براساس اطلاعات منتشر شده، مدت زمان قسمت جدید Nintendo Direct در E3 2021 حدود ۴۰ دقیقه خواهد بود و قرار است بازی‌های مختلف کنسول نینتندو سوییچ نمایش داده شوند. اغلب این بازی‌هایی که قرار است در رویداد مذکور نمایش داده شوند، در سال ۲۰۲۱ و برخی دیگر از آن‌ها در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد. پس از برگزاری این رویداد، به مدت ۳ ساعت گیم‌پلی بازی‌های مختلف نینتندو سوییچ نمایش داده خواهد شد. همچنین با توجه به شایعات اخیر منتشر شده، ممکن است شاهد رونمایی از نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی کنسول نینتندو سوییچ باشیم که گفته می‌شود Switch Pro نام دارد.

تاریخ و زمان برگزاری:

رویداد Nintendo Direct در ساعت ۲۰:۳۰ امشب (۲۵ خرداد مصادف با ۱۵ ژوئن) برگزار خواهد شد. این رویداد از طریق کانال یوتیوب و توییچ نینتندو و E3 قابل مشاهده است. گیمفا نیز علاوه بر پوشش کامل اخبار این مراسم، آن را به صورت لایو بلاگ نیز پوشش خواهد داد.

19
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید