گزارش: بازی Everwild با هدف عرضه در سال ۲۰۲۴ باری دیگر از ابتدا مراحل ساخت را طی می‌کند

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۶

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی وبسایت VGC، دلیل عدم حضور بازی جدید استودیوی ریر (Rare) یعنی Everwild در رویداد E3 2021 شرکت مایکروسافت ریبوت کامل مراحل توسعه آن است.

استودیوی ریر در تمامی رویدادهای قبلی مایکروسافت حضور داشت و چند تریلر از عنوان Everwild منتشر کرده بود، اما ناگهان در مراسم E3 2021 این آی‌پی (IP) مورد انتظار را مشاهده نکردیم. بر اساس منابع داخلی مرتبط با وبسایت VGC، جدایی کارگردان بازی سیمون وودرُف (Simon Woodroffe) در سال گذشته باعث تحول کامل طراحی و کارگردانی بازی شده است و احتمالاََ به این زودی‌ها خبری از بازی Everwild منتشر نشود. بر اساس صحبت‌های برخی منابع داخلی معتبر، مراحل ساخت Everwild از پایه ریبوت شده و حالا اثری متفاوت از گذشته مراحل توسعه را طی می‌کند. جف گراب نیز قبلاََ به این نکته اشاره کرده بود که شنیده است مراحل توسعه بازی بیش از انتظار طول خواهند کشید.

در حال حاضر یکی از طراحان ارشد بازی با نام گرگ میلز (Gregg Mayles) رهبری پروژه را در دست گرفته است و تیم سازنده در “خوشبینانه‌ترین” حالت ممکن سال ۲۰۲۴ را برای انتشار در نظر گرفته است. میلز در طول فعالیت خود بر روی بازی‌های بزرگی مانند Donkey Kong Country ،Banjo Kazooei و Sea of Thieves کار کرده است. لویس اوکانر (Loise O’Connor)، تولید کننده ارشد بازی Everwild، رهبری پروژه توسط میلز را تایید کرده است.

بازی Everwild چندین سال قبل از رونمایی رسمی در سال ۲۰۱۹ مراحل آزمایشی و آزمون و خطا را طی می‌کرد و اگر در سال ۲۰۲۴ عرضه شود یک پروسه ۱۰ ساله ساخت را به ثبت می‌رساند. با توجه به صحبت‌های منابع داخلی، مشکل اصلی تیم کوچک Everwild ارائه یک مسیر مشخص برای کارگردانی این عنوان بوده است. گفته می‌شود که قرار بود با یک بازی ماجراجویی سوم شخص روبه‌رو شویم، اما حالا معلوم نیست که تا چه حد این رویه حفظ شود.

11
9
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید